Google Stadia دسته جدید گوگل معرفی شد

Google Stadia  دسته جدید گوگل معرفی شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/15

برای هر کسی که از محصولات و خدمات Google استفاده می کند، شانس خوبی است که اطلاعات شما توسط شرکت به میزان مشخص جمع آوری شود. این باعث شده است که برخی از آنها به تعجب برسند که چه نوع اطلاعاتی که Google ممکن است در اختیار کاربران قرار دهد با سرویس جریان بازی بعدی خود، Stadia.

خبر خوب این است که گوگل اعلام کرده است که از حریم خصوصی کاربران محافظت و احترام خواهند گذاشت. این با توجه به مصاحبه ای با فیلی هاریسون گوگل است که با GamesIndustry.biz صحبت کرد که در آن هریسون اظهار داشت که کاربران Stadia قادر خواهند بود شخصیت آنلاین ایجاد کنند که کاملا با حساب Google معمولی شما متفاوت باشد.

طبق گفته هریسون، "این در بالاست سیاست حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شخصی گوگل ساخته شده است و ما این سیاست را از طریق Stadia تغییر نخواهیم داد. حساب کاربری که برای Stadia استفاده می کنید در بالای حساب Google شما ساخته شده است، اما البته می توانید یک شخصیت آنلاین داشته باشید که متمایز و متمایز از شخصیت شما در گوگل است. ما متعهد به حفاظت و احترام به حریم خصوصی کاربران در هر مرحله از راه است. "

دقیقا این چیزی است که این بدان معنی است و یا اینکه چگونه کاربران میتوانند در مورد انجام این کار اقدام کنند، مشخص نیست، اما به نظر میرسد که شما با حساب Stadia خودتان بهطور بالقوه میتواند از حساب Google شما خارج شود. این شرکت تا به حال رسما تایید نکرده است که خدمات را راه اندازی خواهد کرد مگر اینکه بگوییم احتمالا در اواخر امسال این احتمال وجود دارد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765839

نظرات کاربران

*