8 روش انجام فنگ شویی در خانه

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

فنگ شویی رویکردی است در فلسفه ی شرق و چین که معتقد است با تغییر چینش و منظم کردن وسایل می توان در حالت روحی نیز تغییر ایجاد کرد و انرژی مثبت را افزایش داد. فنگ شویی برای موارد زیادی به کار می رود از جمله فنگ شویی ازدواج، فنگ شویی ثروت، فنگ شویی ذهن و فنگ شویی خانه.  در این مقاله قصد داریم شما را با 8 روش برای انجام فنگ شویی (Feng Shui) در منزل آشنا کنیم.

آموزش فنگ شویی در خانه:

 • وسایلی که صدا میدهند و خرابند را تعمیر کنید. آیا در ورودی منزل یا اتاق شما صدا میدهد؟ در ورودی اولین مرحله ی ورود شما به منزل می باشد. بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند اما می تواند در روحیه ی شما بسیار تاثیر گذار باشد. در ورودی منزل یا هر در دیگری که صدا می دهد را روغن کاری کنید.

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

 • از آب استفاده کنید. آب در فنگ شویی بسیار ارزشمند است. سعی کنید در خانه خود (در حیاط یا داخل منزل یا هر جایی که می توانید) از یک حوضچه یا آکواریم استفاده کنید. آب در فرهنگ ما هم نشانه ی خوبی است.
 • 8 روش انجام فنگ شویی در خانه
 • در بالای کابینت های خود گیاه قرار بدهید. آن محل، نقطه ای است که گرد و خاک زیادی جمع می شود و می تواند به افزایش انرژی منفی در خانه شما بشود. بنابراین سعی کنید با قرار دادن چند گیاه در آن نقطه، انرژی مثبت را به خانه بیاورید.
 • 8 روش انجام فنگ شویی در خانه
 • در دستشویی و یا حمام را بسته نگه دارید. این نقطه، جایی است که بیشتر افراد در فنگ شویی، نگران هستند. سعی کنید در دستشویی را همواره بسته نگه دارید.

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

 • تخت خواب را کجا بگذاریم؟ فنگ شویی اتاق خواب یکی از بخش ها به حساب می آید، زبرا شما زمان زیادی را در آنجا سپری می کنید. تخت شما باید جایی باشد که با در اتاق خواب در یک خط قرار نداشته باشد و از طرفی در اتاق از روی تخت قابل مشاهده باشد. می توانید برای دیدن در و بیرون اتاق خواب از یک آینه استفاده کنید.

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

 • روی تلویزیون داخل اتاق خواب را بپوشانید. بسیاری از افراد در اتاق خواب خود تلویزیون دارند. پوشاندن و قرار دادن کاوری روی تلویزیون در هنگامی که از آن استفاده نمی شود، ایده ی خوبی است. زیرا امواج تلویزیون می توانند برای روحیه شما مضر باشند.
 • 8 روش انجام فنگ شویی در خانه
 • تمام پنجره ها را تمیز کنید. پنجره ها بخش مهمی هستند زیرا دریچه ی نگاه شما به دنیای بیرون هستند. یک تکه روزنامه بردارید و با شیشه شور، پجره ها را تمیز کنید.

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

 • فضا را تمیز کنید. این کار مهمترین بخش کار است. متد مناسب برای این کار استفاده هرچه بیشتر از گل می باشد که می تواند فضا را عطر آگین کند و انرژی منفی را دور کند. شما می توانید از هر روش دیگری برای تمیز کردن و تازه نگه داشتن فضا استفاده کنید.

8 روش انجام فنگ شویی در خانه

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 594
تعداد کل آرا: 3995
تعداد کل بازدیدها: 650137


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)