8 رفتار زنانه سرد کننده مردان | رفتارهایی که مردان را از زنان سرد می کند

8 رفتار زنانه سرد کننده مردان | رفتارهایی که مردان را از زنان سرد می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/03/19

برخی از رفتارهایی که زنان آن را انجام می دهند، موجب دلسردی مردانشان از آنها شده و سبب می شود که روز به روز شوهران این زنان از آنها به دور باشند، از این رو، خانم ها باید در ارتباط با مردان به رفتارها و گفتارهای خود دقت نمایند و کاری انجام ندهند که همسرشان را از آنها دور می کند، برخی از این کارها که موجب سردی مردان از زنانشان می شود، را در ادامه بررسی می کنیم.

 1- زنانی که زود عصبانی می شوند:

وقتی هر چیزی به هم ریخته و بر عکس است، می خواهد در صورت لبخند ببیند. اگر در زندگی نسبت به خود و طرف مقابل اطمینان دارید، او هم به شما افتخار می کند. مشکلات و سختی های خود را حق دارید با او در میان بگذارید.

اما هر روز گفتن این جمله که از زندگی سیرم، همسرتان را از شما دور خواهد کرد. می کند. به جایی اینکه عصبانی شوید و زود کنترل خود را از دست دهید، سوال بپرسید.

2- از جایش بر نمی خیزید:

بهش گقتن در را ببند، گفت باد می بندد. ... فردی که از جایش بلند نمی شود و دختران تنبل از مجری نمی توانند، رهایی پیدا کنند. حتی اگر مردانی که تمام روز را در تراس خانه دراز بکشند و تلویزیون نگاه کنند هم زنان تنبل را دوست ندارند. مردان زنانی که خودشان تصمیم می گیرند و مشکلات خود را حل می کنند، بیشتر دوست دارند.

8 رفتار زنانه سرد کننده مردان | رفتارهایی که مردان را از زنان سرد می کند

3- دروغ گفتن:

در این مساله داشتن بدهی و حتی وزن هم دخیل می باشد. یعنی دروغ گفتن در مورد وزنتان و غیره مهم می باشد. حتی اگر خودشان در دروغ گفتن حرفه ای هم باشند، دروغ نقطه ضعف آنها است. به همین دلیل زنان راستگو، برای آنها محترم هستند. مردان دوست دارند به هر حرفی که زنان می گویند، باور کنند.

4- شوخی های مردانه:

او دوست دوران سربازی شما نیست. عشق تان است! با او مانند دوست پسرتان صحبت نکنید. چرا که مردان دوست دارند، همیشه همسرشان را مانند پرنسس ها ببیند. هر کلمه نادرستی که از دهانتان خارج شود، می تواند همه جذابیت شما را از بین ببرد. سخنان زنانه باید ظریف و خوشایند باشد.

5- نداشتن صداقت:

از این مساله هیچ فردی نمی توان چشم پوشی کند. به همین دلیل مردان در ارتباط با زنان که با مردان غریبه ارتباط دارند و یا دوستانی از جنس مخالف دارند با احتیاط رفتار می کنند.

8 رفتار زنانه سرد کننده مردان | رفتارهایی که مردان را از زنان سرد می کند

6- زنان بی توجه به خود:

این خبر تازه ای نیست، همه این را می دانند. میل و تمایلی هر روزه به آرایش کردن، موهای خود را با سلیقه درست کردن، لباس های زیبا پوشید و تر و تمیز بودن را همه دوست دارند. چرا که لباس نشانه این است که شما خانم زندگی هستید. در خانه باید هر چیز بر روی اصول و قاعده خود باشد.

7- نداشتن صبر و عجول بودن:

در مورد هر چیزی که در زندگی شما روی می دهد، بهتر است که صبور باشید. در این مساله متاهلی هم دخیل است.

8 رفتار زنانه سرد کننده مردان | رفتارهایی که مردان را از زنان سرد می کند

8- زنانی که از زندگی سیر هستند:

با افرادی که مشکل دارند، نمی خواهیم دوستی کنیم، باید منتظر بمانید تا فردی دوست داشتی پیدا شود. اما افکار منفی شما انرژی او را هم می گیرد. در نتیجه تلاش می کند از شما دور باشد. مردان زنانی را که زندگی را سخت می کنند، دوست ندارند بر عکس زنانی را دوست دارند که زندگی را راحت می کنند. تکنولوژی هم به همین دلیل مورد علاقه است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 89
تعداد کل آرا: 3254
تعداد کل بازدیدها: 717165

نظرات کاربران

*