4 راه حل برای مشکل باز نشدن سایت ها در گوگل کروم به همراه فیلم آموزشی

4 راه حل برای مشکل باز نشدن سایت ها در گوگل کروم به همراه فیلم آموزشی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/03/13

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) شما گاهی اوقات بالا نمی آید و یا load نمی شود و شما نمی توانید از آن استفاده کنید و هیچ سایتی باز نمی شود.

در این مطلب قصد داریم ترفند هایی را معرفی کنیم که با استفاده از آن ها می توانید مشکل باز نشدن سایت ها در گوگل کروم را برطرف کنید.

برای حل مشکل کار نکردن گوگل کروم ما به شما چهار روش پیشنهاد می کنید. هر کدام از این روش ها را امتحان کنید تا ببینید  مشکل مرورگر کروم شما حل می شود یا خیر.

در فیلم آموزشی زیر، نحوه ی رفع مشکل بالا نیامدن سایت ها در گوگل کروم را برای شما ارائه کرده ایم و پس از آن توضیحات مربوط به آن.

روش اول:

به قسمت تنظیمات کروم بروید. بر روی علامت سه نقطه در بالای گوشه ی صفحه سمت راست بروید و بر روی ان کلیک کنید.

سپس بر روی settings کلیک کنید و زمانی که به این قسمت رفتید به پایین بیایید و آپشن show advanced settings   را انتخاب کنید.

سپس در صفحه ی بعد گزینه clear browsing data  را انتخاب کنید. زمانی که این کار را کردید، سیستم خود را ری استارت کنید و ببینید مشکل باز نشدن سایت ها در گوگل کروم حل شده یا خیر.

 

روش دوم:

اما در صورتی که روش قبل موثر نبود شما می توانید:

تنظیمات فایر وال (Firewall) را به حالت اولیه برگردانید. برای انجام این کار به کنترل پنل بروید و  بر روی windows firewall کلیک کنید و سپس در منوی سمت چپ، گزینه restore defaults را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

کامپیوتر یا لپ تاپ خود را ری استارت کنید و ببینید مشکل حل شده یا خیر

 

روش سوم:

به  control panel بروید و سپس آپشن network and internet را انتخاب کنید و سپس بر روی network and sharing center کلیک کنید.

در این صفحه گزینه local area connection را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

در این صفحه بر روی properties کلیک کنید و صفحه ای برای شما باز می شود که در این قسمت مجددا بر روی properties  کلیک کنید و سپس گزینه ی obtain an ip address automatically را تیک بزنید.

 

روش چهارم:

اما اگر از سه روش قبل نتیجه نگرفتید، می توانید:

بر روی آیکون گوگل کروم بروید و کلیک راست بکنید،  سپس به properties بروید و در همان تب shortcut، باکسی به اسم target را پیدا کنید. به انتهای نوشته ای که در این کادر قرار دارد بروید و اسپیس یا فاصله بزنید و سپس این عبارت را بنویسید:

-no-sandbox

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.3
مجموع آرا: 7

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 854
تعداد کل آرا: 5638
تعداد کل بازدیدها: 1753634

نظرات کاربران

*