اپل پی و گوگل پی از سوی دولت بریتانیا تایید شدند اپل پی و گوگل پی از سوی دولت بریتانیا تایید شدند

 اپل پی و گوگل پی از سوی دولت بریتانیا تایید شدند  اپل پی و گوگل پی از سوی دولت بریتانیا تایید شدند
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/04/21

سیستم پرداخت اپل و Google اکنون توسط دولت انگلیس برای خدمات انتخاب شده پذیرفته شده است. کاربران اپل و گوگل پلاس در بریتانیا اکنون می توانند دولت خود را برای چهار سرویس با استفاده از خدمات پرداخت تلفن همراه مورد نظر خود پرداخت کنند. دولت در حال حاضر این خدمات را به عنوان یک گزینه پرداخت برای چهار سرویس آغاز کرده است. این ممکن است پشتیبانی را به خدمات اضافی در جاده نیز گسترش دهد.

این بخش بخشی از سرویس آزمایشی در بخشی از دولت است که به شهروندان انگلیس امکان می دهد که از طریق اپل و Google Pay از چهار سرویس پرداخت کنند. این شامل خدمات ورود جهانی است که برای تأیید ورود به ایالات متحده، خدمات افشا و تخلف اساسی آنلاین، خدمات غیرقانونی ویزا و خدمات مسافر ثبت شده مورد استفاده قرار می گیرد.

الیور داود، وزیر اجرای قانون، گفت که این بخشی از تلاش دولت برای "دسترسی به خدمات دولتی در اسرع وقت" است. او افزود که معاملات تلفن همراه امن تر خواهند بود. خدمات دولتی بیشتر در نهایت پشتیبانی از این خدمات پرداخت نیز خواهد داشت، به احتمال زیاد در ماه های آینده.

وی افزود که این وزارتخانه قصد دارد "پرداخت های تلفن همراه را در میان خدمات دولتی مرکزی بیشتر کند و بعدا در سال جاری آن را برای سازمان های محلی، پلیس و سازمان های امنیت ملی در دسترس قرار می دهد."

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 5
تعداد کل آرا: 40
تعداد کل بازدیدها: 16154

نظرات کاربران

*