گوگل لینک های زیر ویدئوهای یوتیوب را تست می کند

گوگل لینک های زیر ویدئوهای یوتیوب را تست می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

گوگل  آزمایش لینک های خرید زیر فیلم های یوتیوب را صورت خواهد داد. گوگل شرکتی است که به کاربران امکان جستجوی وب را می دهد و این کاربری اصلی آن است. آیا نمی دانید کادو روز تولد چه بخرید؟ نیاز به خرید یک کامپیوتر جدید دارید؟ گوگل با فراهم نمودن لینک هایی به وبسایت هایی که خدمات ویژه ای ارائه می دهند خدمات ان ها را مورد هدف قرار می دهد. امروزه به نظر می رسد که گوگل به دنبال راهی برای کسب کردن بخشی از این پول ها است.

به طوری که در گزارشی از The Information (paywall) گوگل گفته است که قرار دادن لینکهای خرید در ویدیوهای YouTube را آزمایش می کند. به عنوان مثال، اگر شما یک بررسی را برای یک گوشی هوشمند در YouTube تماشا کردید و یک لینک خرید در زیر ویدیو، شما را به Google Express منتقل می کند که در آن شما خودتان می توانید آن را خریداری کنید.

با استفاده از گوگل تست تبلیغات قابل فروش که در جستجوی تصویر آن قرار دارد، جای تعجب نیست که آنها اکنون به دنبال معرفی آن به YouTube هستند. با فروشندگان بیشتری که ثبت نام می شود بخشی از گوگل اکسپرس می شود، به زودی می تواند به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند با سایر آمازون رقابت کند.

در حال حاضر سازندگان یوتیوب در توضیحات ویدئویی خود به لینک های آمازون به اشتراک می گذارند که در آن آنها از فروش وابسته ها استفاده می کنند. مشخص نیست که آیا با اضافه کردن این لینک های خرید در فیلم های یوتیوب که سازندگان نیز قطع می کنند یا اگر گوگل امیدوار باشد همه را برای خود حفظ کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134522

نظرات کاربران

*