گوگل به زودی کابرانی که از مرورگرهای جاسازی شده استفاده می کنند بلاک می کند

گوگل به زودی کابرانی که از مرورگرهای جاسازی شده استفاده می کنند بلاک می کند
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

اپلیکیشن های که بر روی دستگاه های تلفن همراه ما وجود دارد مانند فیس بوک، اینستاگرام، ریدیت و غیره با مرورگرهای داخلی خود اجرا می شوند. ایده این است که این امر به حفظ کاربران در استفاده از خود برنامه کمک می کند حتی زمانی که فرد یک لینک را باز نموده است. با این حال، مشکلی که با مرورگرهای جاسازی شده است این است که آنها می توانند مورد سوء استفاده قرار بگیرند و با حملات مردانه در میان استفاده شوند.

گوگل از این به آن آگاه است و ماه ژوئن می آید، این شرکت اعلام کرده است که از مرورگرهای جاسازی شده، ورودی ها را مسدود خواهد کرد. "MITM ارتباطات بین کاربر و Google را در زمان واقعی برای جمع آوری اعتبار کاربر (از جمله عامل دوم در برخی موارد) و وارد شدن را متوقف می کند. از آنجا که ما نمی توانیم بین یک ورودی مشروع و یک حمله MITM بر روی این سیستم عامل ها تفاوت ایجاد کنیم ، ما در ماه ژوئن از ورود به سیستم از چارچوب های تعبیه شده مرورگر مسدود خواهد شد. "

برای کسانی که با حملات MITM آشنا نیستند، اساسا این است که هکر (فردی که در وسط) وارد حساب کاربری شما می شود، اعتبار شما را سرقت می کند. این معمولا در ایمیل های فیشینگ یافت می شود که در آن شما یک ایمیل دریافت می کنید که فکر می کنید ممکن است از بانک شما باشد، اما اینطور نیست و هنگامی که شما روی پیوند به وب سایت کلیک کنید (که به نظر می رسد قانونی است) و وارد حساب کاربری خود شوید، این جایی است که آن را به سرقت رفته .

تغییر گوگل اخبار خوبی برای کاربران است که ممکن است در غیر این صورت کمی احساس بدی در مورد ورود به حساب گوگل خود را از طریق مرورگرهای تعبیه شده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 188
تعداد کل بازدیدها: 128630

نظرات کاربران

*