گوشی گیمینگ شیائومی | مشخصات بلک شارک 2 | گوشی کوسه سیاه شیائومی

گوشی گیمینگ شیائومی | مشخصات بلک شارک 2 | گوشی کوسه سیاه شیائومی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/18

در حال حاضر مشخص شده است که Xiaomi دارای یک گوشی هوشمند جدید در این خط لوله است. این جانشین اول Xiaomi Black Shark است و به احتمال زیاد به آن کوسه سیاه تبدیل خواهد شد. این شرکت اکنون رسما تایید کرده است که این گوشی در تاریخ 18 مارس در چین معرفی خواهد شد.

تاییدیه از طریق تیزر است که شرکت در Weibo، معادل چینی توییتر، امروز اعلام کرد. این نشان می دهد که گوشی هوشمند نسل دوم در 18 مارس راه اندازی خواهد شد.

گزارش ها نشان می دهد که این گوشی توسط پلت فرم تلفن همراه Qualcomm Snapdragon 855 علاوه بر حداقل 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه ذخیره می شود. این قیمت کرایه استاندارد برای هر دستگاه بالا پایان در سال 2019 است. همچنین ممکن است یک پیکربندی دیگر با ذخیره 256GB و 12 گیگابایت حافظه داشته باشد. همانند Helo موجود Black Shark Helo، ممکن است یک نوع است که 10 گیگابایت RAM دارد.

به غیر از این، در مورد این دستگاه در حال حاضر خیلی زیاد نیست. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که Xiaomi بهبود سیستم خنک کننده را افزایش دهد زیرا گوشی های هوشمند در طول جلسات شدید بازی گرایش دارند. همچنین ممکن است یک باتری شبیه باشد، بنابراین ظرفیت حداقل 4،000 mAh را انتظار می رود. Xiaomi تنها می تواند این دستگاه را در ابتدا در چین در دسترس بازارهای دیگر در سراسر اروپا قرار دهد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253945

نظرات کاربران

*