گوشی من را پیدا کن! پیدا کردن گوشی گمشده در حالت سایلنت

گوشی من را پیدا کن! پیدا کردن گوشی گمشده در حالت سایلنت

در مقاله چگونه گوشی سایلنت(Silent) را در خانه پیدا کنیم؟ در مورد نحوه پیدا کردن گوشی که در حالت سایلنت وجود دارد با روش های مختلف توضیح داده شد. اما در این نوشته سعی می شود که یک روش بسیار ساده برای یافتن گوشی گمشده با سیستم عامل اندروید شما که در حالت سایلنت(Silent) قرار دارد، آموزش داده شود.

برای یافتن گوشی گمشده شما می بایست یک حساب کاربری گوگل یا همان جیمیل(Gmail) داشته باشید و آن را برای گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید خود تعریف کرده باشید. یعنی از طریق اپلیکیشن جیمیل گوشی اندروید خود حساب جیمیل را فعال کرده باشید، ضمن اینکه در این حساب شماره تلفن همراه خود را نیز وارد کرده باشید.

در این حالت شما می توانید از هرجاییکه به اینترنت و وب دسترسی داشته باشید، وارد حساب کاربری گوگل یا جیمیل خود شده، به قسمت my account رفته و از گزینه Find my Device را انتخاب کرده و از میان گزینه های مختلف گزینه زنگ زدن Ring را انتخاب کنید. در این حالت اگر گوشی شما به حالت سکوت یا Silent هم باشد، زنگ خورده و شما از مکان آن آگاه می شوید.

برای مواردیکه گوشی اندروید شما گمشده یا به سرقت رفته نیز می توانید از روش های ذکر شده در مقاله زیر که سرویس گوگل یا جیمیل ارائه می دهد می توانید بهره بگیرید:

چگونه حساب گوگل(جیمیل) دستگاه اندروید را از راه دور کنترل یا حذف کنیم؟           

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 839
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)