گواهی سابقه کار به انگلیسی برای سفارتخانه ها و مهاجرت | نمونه گواهی سابقه کار انگلیسی و فارسی

گواهی سابقه کار به انگلیسی برای سفارتخانه ها و مهاجرت | نمونه گواهی سابقه کار انگلیسی و فارسی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/01/12

بعضا برخی از کشورها و سفارتخانه های مربوطه آنها – مانند کشور کانادا یا استرالیا- از کسانیکه قصد مهاجرت یا اقدام برای کار در آن کشور را دارند، یکی از مدارکی که درخواست می کنند، سابقه کار است. ضمن اینکه یادآور می شوم سابقه کار باید بصورت رسمی و با مهر دارالترجمه رسمی ارائه شود، اما در زیر قالب و چارچوب کلی یک گواهی سابقه کار به فارسی و سپس نمونه آن به زبان انگلیسی آورده می شود تا اگر فردی مایل باشد با توجه به شغل و سوابق کاری خود بتواند یک گواهی سابقه کار به زبان انگلیسی تنظیم کند.

ابتدا باید یادآوری شود که نامه یا گواهی سابقه کار باید در سربرگ شرکت/سازمان ارائه دهنده آن نوشته شود که در سربرگ معمولا تاریخ و نام شرکت و شماره نامه ذکر می شود. پس از آن نامه یا گواهی سابقه کار موارد زیر را در بر می گیرد.

حضور محترم .....

بدینوسیله گواهی می شود آقا/خانم ....... با شماره پرسنلی ...... از تاریخ .............. با عنوان شغلی ........ به صورت تمام وقت در واحد .......... این شرکت/سازمان/اداره مشغول به کار بوده اند/هستند. وظایف و مسئولیت های ایشان به شرح زیر است:

............

آقا/خانم ......... در تاریخ صدور این گواهی همچنان بصورت تمام وقت با این شرکت/سازمان همکاری داشته و بواسطه این شغل سالیانه مبلغ ........... ریال حقوق دریافت می کنند.

لازم به ذکر است که مدیر مستقیم ایشان آقا/خانم ………………………….. می باشند که امضای ایشان برروی این مدرک مشاهده می شود و نیز یک نسخه کارت ویزیت ایشان ضمیمه این گواهی است.

نام و امضاء مدیر شرکت/سازمان

 

نمونه گواهی سابقه کار انگلیسی

در فرمت انگلیسی گواهی سابقه به کار که برای سفارتخانه ها و به منظور مهاجرت ارائه می شود هم مانند فارسی باید با سربرگ شرکت/سازمان (البته به زبان انگلیسی) تهیه شود و تاریخ، آدرس و شماره تماس شرکت/سازمان و شماره نامه داشته باشد. سپس متن و قالب گواهی سابقه کار به زبان انگلیسی بصورت زیر است:

To Whom It May Concern:

This letter is to verify the employment of [نام و نام خانوادگی کارمند به انگلیسی] who [works or worked] for [نام شرکت/سازمان به انگلیسی] as a [سمت/جایگاه فرد به انگلیسی] from [تاریخ شروع به کار به میلادی] until [تاریخ پایان خدمت کارمند به میلادی(درصورت اتمام همکاری کارمند)]. [He/she] [was or is] a [full-time or part-time] employee working. As a(n) [سمت/جایگاه], his/her duties and responsibilities

[were/are]:

[فهرست وظایف و مسئولیت های کارمند]

Please contact me at [include phone number/email address] if you have any questions or need more information.

Sincerely,

[نام و امضا مدیر]

[عنوان سازمان یا سمت مدیر]

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 358
تعداد کل آرا: 3776
تعداد کل بازدیدها: 1385514

نظرات کاربران

*