گلف بازی کردن ترامپ چقدر هزینه در بر دارد؟

گلف بازی کردن ترامپ چقدر هزینه در بر دارد؟

هر کسی در زندگی خود از تفریحاتی خوشش می آید و دوست دارد که در اوقات فراغت خود از آن ها بهره مند شود. دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا نیز به تبع از تفریحات خود لذت کافی را می برد. اما گاهی وی فراموش می کند که دیگر آن میلیاردر آمریکایی نیست و رییس جمهور آمریکا بوده و وظایف سنگین و خطیری بر عهده دارد. یکی از تفریحات اصلی که دونالد ترامپ آن را دوست دارد گلف بازی کردن است. رییس جمهور آمریکا علاقه شدیدی به گلف بازی کردن دارد ولی آیا می دانید گلف بازی کردن دونالد ترامپ چه هزینه ایبرای کشورش دارد؟ 

روی که دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد در سال 2016 رو به مردمش اعلام کرد: "من برای شما کار خواهم کرد و وقتی برای گلف‌بازی کردن نخواهم داشت." اما چیزی نگذشت که به محص رییس جمهور شدن تمام حرفهایش را فراموش نمود و حالا تمامی محافل آمریکایی وی و جمله تاریخیش را مسخره می کنند و آنها در مورد گلف بازی وی مقاله های می نویسند چون او حتی از باراک اوباما نیز بیشتر زمان برای گلف بازی می گذارد.
بر اساس تخمین های اقتصادی کارشناسان امریکایی تا ک نون دونالد ترامپ چیزی در حدود 81 میلیون دلار برابر با 324 میلیارد تومان خرج گلف بازی خود نموده است. این آمار و ارقام به صورت حقیقی بوده و وی از زمان زمام داری آمریکا تا کنون در حدود 75 بار در زمین های گلف حاضر شده است و 24 بار گلف بازی نموده است. یک وب سایت به آدرس Trumpgolfcount.com به معنی شمارش گلف بازی ترامپ به طور مشخص و کامل گلف بازی ترامپ را زیر نظر دارد و حتی به طور دقیق محاسبه نموده است که دونالد ترامپ چه میزان خرج گلف بازی خود نموده است.
بر اساس این محاسبه از 23 نوامبر سال 2017 تا کنون اعلام شده است که دونالد ترامپ 68 میلیون یورو برای گلف بازی خود هزینه نموده است. نحوه محاسبه این میزان بدین صورت است که هزینه های حضور رییس جمهور آمریکا نیز محاسبه شده است. بدین صورت که هر ساعتی که دونالد ترامپ در زمین بازی گلف باشد 514 هزار دلار برای وی هزینه می شود و همچنین محافظین او و املاک و دارایی هایش چیزی حدود 60 میلیون یورو به صورت سالانه پرداخت می شود.
آمریکا مانند بسیاری از کشورها از تمامی هزینه های ریز و کوچک رییس جمهور مردمش باخبر می شوند و تا کنون دونالد ترامپ یکی از پر خرجترین رییس جمهورهای ایالات متحده آمریکا بوده است.
این وب‌سایت که به نام ترامپ گلف کاونت مشهور است کارش این است که آمار و ارقام گلف بازی رییس جمهورهای آمریکا بخصوص دو رییس جمهور پیشین یعنی دونالد ترامپ را با باراک اوبامابا هم مقایسه می کند و نتایج را برای عموم به اشتراک می گذارد. البته این اولین باری نیست که چنین وب سایت هایی ایجاد می شوند چون قبل از این وب سایت یک سایت مخصوص باراک اوباما بود و به نام اوباما گلف کانتر هم ساخته شده بود که با مقایسه آن دو می توانید بفهمید که باراک اوباما نصف دونالد ترامپ گلف بازی نموده است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 103
تعداد کل بازدیدها: 22159


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)