گروه های خونی مختلف چه تاثیراتی بر روابط جنسی دارند؟

گروه های خونی مختلف چه تاثیراتی بر روابط جنسی دارند؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/03/15

انسان ها دارای چهار نوع گروه خونی مختلف می باشند، که این گروه های خونی عبارتند از گروه خونی A، B، AB و O می باشد، هر کدام از این گروه های خونی موجب به وجود آمدن ویژگی های متفاوت در بدن انسان و شخصیت وی می گردد، و بر روی بسیاری از اندام های بدن تاثیر می گذارد، که یکی از این اندام، اندام جنسی می باشد. در این مطلب تاثیرات گروه خونی مختلف بر روابط جنسی را بررسی می کنیم.

آیا می دانید گروه خونی شما بر روی روابط جنسی شما تاثیر می گذارد؟ بر اساس گزارش رسانه ها، این فاکتور در مردان بیشتر خود را نشان می دهد.

همانطور که می دانیم خون بخش عمده ای از فرآیند نعوظ می باشد. در این مورد هیچ کسی اعتراضی ندارد، اما سوال این است که آیا گروه های خونی مختلف تاثیر مثبت و یا منفی می تواند بر روی نعوظ داشته باشد؟ در این مطلب به بررسی این موضوع می پرازیم.

بر اساس تحقیقی که در ترکیه انجام شده است، گروه های خونی مختلف بر روی روابط جنسی می تواند تاثیرات زیادی داشته باشد. مردانی که دارای گروه خونی اول، یعنی گروه خونی A، دارند، احتمال به وجود آمدن مشکلات نعوظ در مقایسه با گروه های خونی دیگر نسبتا کمتر می باشد. حتی در مقایسه افرادی که دارای گروه خونی A، می باشند با افرادی که صاحب گروه خونی B و یا AB می باشند، گروه خونی B و AB، چهار برابر بیشتر احتمال به وجود آمدن مشکلات جنسی را دارند. در مقایسه با گروه خونی چهارم یعنی O این احتمال تا پنج برابر هم بیشتر می شود. یعنی افراد دارای گروه خونی O پنج برابر بیشتر در معرض ابتلا به بیماری نعوط در مقایسه با افراد دارای گروه خونی A می باشند.

وجود این ارتباط میان گروه های خون مختلف با نعوظ، به هیچ وجه اغراق آمیز نیست. چرا که در تحقیقاتی که قبل از این انجام شده است، اثبات شده است که میان گروه خونی چهارم، یعنی گروه خونی O، ارتباط زیادی با بیماری هایی مانند بیماری قلبی، لخته شدن خون، افزایش کلسترول و برخی مشکلات سلامتی وجود دارد.

این تاثیر در مورد، مشکلات نعوظ و گروه خونی هم می تواند وجود داشته باشد، این گونه که، برخی از تحقیقات نشان می دهند که، اختلال در نعوظ می توان نشانه و علائم وجود بیماری قلبی باشد، چرا که وقتی فردی به بیماری اختلال در نعوظ دچار می شود، به این معنا است که رگ های اندام های جنسی، در مقایسه با رگ های دیگر بسیار کوچک می باشند، و خون به راحتی در آن جریان پیدا نمی کند، از این رو، این می توان علائم بیماری قلبی باشد، چرا که علائم بیماری قلبی در درجه اول در این ناحیه ایجاد می شود.

در مردانی که دارای گروه خونی B و یا AB می باشند به علت اینکه سطح مولکول های چسبنده در خون زیاد است، در رگ ها و شریان ها احتمال ایجاد لختگی و انسداد زیاد می باشد. که این امر بر روی جریان خون تاثیر می گذارد. این مشکل هم برای قلب و هم برای اندام های جنسی تاثیرگذار و خطرناک می باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 72
تعداد کل آرا: 3059
تعداد کل بازدیدها: 302974

نظرات کاربران

*