کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر!

کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر!
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/08/21

شاید برایتان عجیب و غیر قابل باور باشد اما جالب است بدانید که کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر دور از ذهن نیست. کافی است امتحان کنید. با معجون های گیاهی که وجود دارد دیگر نیازی نیست به  سراغ قرص و رژیم های غذایی آنچنانی بروید و سلامتی خود را به خطر بیندازید. معجون گیاهی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید و در 5 روز چربی شکم خود را آب کنید. در این مطلب از الودکتر شما با کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر آشنا خواهید شد.

سم‌زدایی از کبد مهم‌ترین و اساسی‌ترین عامل در سوزاندن چربی اضافه بدن خصوصا چربی‌های شکم و کمر به شمار می‌رود. کبد به سوزاندن چربی‌های ذخیره‌شده در بدن کمک می‌کند. با تهیه و نوشیدن اسموتی جعفری و لیمو به مدت پنج روز، قادر خواهید بود سه کیلوگرم از وزنتان را کم کنید. ترکیب دو ماده فوق‌العاده مثل جعفری و لیمو می‌تواند باعث افزایش سوخت‌و‌ساز بدن بشود. دانشمندان با تهیه معجونی جادویی توانستند چربی های اطراف شکم را با نوشیدنی گیاهی از بین ببرند.

براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم 40 درصد افزایش می دهد.

مواد لازم:
- 1 دسته جعفری
- 1 لیمو
- 1 لیوان آب

جعفری ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس آب این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت 10 روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن  داشته باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 55
تعداد کل آرا: 953
تعداد کل بازدیدها: 776453

نظرات کاربران

*