کاهش مصرف اینترنت وای فای در اینستاگرام | چگونه مصرف اینترنت اینستاگرام را کاهش دهیم؟

کاهش مصرف اینترنت وای فای در اینستاگرام | چگونه مصرف اینترنت اینستاگرام را کاهش دهیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/02/08

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ در بین مردم ایران چه در خانه و چه در بیرون از خانه زیاد شده است. اما این شبکه های اجتماعی به دلیل استفاده زیاد از حجم اینترنت به یک معضل هزینه ای برای خانواده ها(بویژه پدران خانواده) تبدیل شده اند. در این نوشته روش هایی به منظور کاهش مصرف اینترنت در هنگام استفاده از اینستاگرام آموزش داده می شوند.

روش اول مراجعه به قسمت پروفایل نرم افزار اینستاگرام، انتخاب گزینه سه نقطه ... از گوشه راست بالای صفحه در سیستم عامل اندروید و دکمه/گزینه چرخ دنده در سیستم عامل های آیفون iOS را انتخاب می کنید.

سپس از میان گزینه های موجود گزینه Cellular Data Use را انتخاب کرده و از میان دو گزینه موجود در این صفحه گزینه Use Less Data را انتخاب کرده و دکمه تیک آن را می زنید.

روش دوم استفاده از پکیج ها و سرویس هایی است که بسیاری از اپراتورها و شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنتی ADSL, Wireless و غیره ارائه می دهند، می باشد. اخیرا بسیاری از ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی، یعنی شرکت های FCP و ServeCo پکیج ها یا طرح هایی را برای کسانیکه از سرویس های پیام رسان یا اپلیکیشن های پیام رسان و عکس مانند اینستاگرام استفاده می کنند، ارائه داده اند. بطوریکه با خرید این بسته ها/پکیج ها مصرف کننده اینترنت می تواند در ازای حجم بیشتری از اینترنت مبلغ کمتری پرداخت کند. در واقع این کار به جهت استفاده زیاد افراد از نرم افزارهایی مانند اینستاگرام بوده است تا مصرف اینترنت وای فای آنها در خانه به جهت استفاده از اینستاگرام کاهش یابد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 1
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 807
تعداد کل بازدیدها: 194791

نظرات کاربران

*