کار طراح خانه چیست | چرا باید برای خانه طراح بیاوریم | چرا باید برای طراحی خانه به طراح پول دهیم

کار طراح خانه چیست | چرا باید برای خانه طراح بیاوریم | چرا باید برای طراحی خانه به طراح پول دهیم

بسیاری از ما انسان ها دوست داریم خانه مرتب منظمی داشته باشیم. از این رو بهترین وسایل را برای خانه خود خریداری می کنیم. اما آیا این تنها کاری است که برای چیدمان یک خانه مورد نیاز است؟ قطعا نه. خرید لوازم و دکوراسیون تنها اولین راه برای نظم و ترتیبی است که در خانه باید آن را مورد بررسی قرار دهیم. اولین قدم برای دکوراسیون خانه تماس با یک طراح است. طراح کسی است که به خانه ما نظم و ترتیب را هدیه می دهد. او می داند که در خانه هر چیز را در کدام قسمت را قرار دهد تا بهترین کاربرد را داشته باشد.در این مقاله برای شما می گوییم که چرا باید طراح را استخدام کنید. طراح به زور دقیق می داند هر چیز را در کجا قرار دهد تا نه چشممان خسته شود و هم بازدهی وسایلمان افزایش یابد.

نمی توان طراح را یک جادوگر نامید اما اگر یک طراح به کار خود وارد باشد دیگر نیازی به خرید لوازم گرانقیمت نیز بلکه او وسایل را به گونه ای می چیند به بیشترین کاربری و زیبایی را در کنار هم داشته باشند. با چگانه همراه شوید تا برای شما توضیح دهیم که یک طراح چه کارهایی فوق العاده ای می تواند برای شما انجام دهد؟

طراحان به ما می گویند فضای کوچک خانه را چگونه بچینیم
امروزه آپارتمان های کوچک مخصوصا در شهرهایی گران قیمتی مانند تهران یکی از معضلات است. خرید خانه های با قیمت های نجومی مردم را مجبور به خرید خانه های کوچک متراژ می کند. به همین دلیل در خانه های کوچک با فضاهای کم نیاز به یک طراح بسیار واجب است. طراح کاری می کند که با استفاده بهینه از آپارتمان خود کاری کنید که فضای کوجک خانه شما به نظر نرسیده و خانه بزرگتر به نظر برسد.

طراح خانه تکانی هم برایمان می کند
طراح ها علاوه بر نشان دادن فضای حقیقی داخلی خانه به شما کمک می کند تا یک خانه تکانی انجام دهد. لوازم خانگی که چند سالی بی استفاده بوده و قدیمی شده اند به شما می گوید که بدور بریزید. طراح به شما می گوید که چه لوازمی با یکدیگر ست بوده و می توانند به خانه شما زیبایی ببخشند. او تفاوت هایی که بین لوازم و دکوراسیون شما وجود دارد را شناسایی می کند و به شما می گوید که چه وسایلی به هم می آیند و کدام باید به انباری برده شوند. وسایل قدیمی که به آنها عادت نموده ایم و یا حوصله نداشته ایم تا آن ها را کنار بگذاریم. طراحان چون تخصصشان این است گاهی چنان ایده های ساده اما کاربردی می دهند که به طور کامل دکوراسیون خانه شما را ارتقا می دهند.

طراحان با خانه شما کاری می کنند که انگار تازه وسایل خود را خریده اید
بسیاری از شما در خانه خود کادو و وسایلی دارید که دوستتان سال ها پیش برای شما آورده باشد و آن جنس در زمان خود بسیار مهم و مدرن بوده است اما الان از مد افتاده باشد. دیگر شاید زرق و برق قدیم را نداشته باشد. در چنین حالت هایی زمان آن است که طراح به کمک شما بیاید. طراح به شما کمک می کند تا وسایل قدیمی خود را به گونه ای استفاده نمایید که مدرن و کاملا مد روز به نظر برسند. آن ها با کمی رنگ و لعاب دادن به وسایل قدیمی شما کاری میکنند که خود شما نیز از تعجیب شاخ دربیاورید. پس نگران نباشید و با خیال راحت به طراحان دکوراسیون پول دهید. ممکن است که هزینه کنید اما این مبلغ بسیار کمتر ازاین است که بخواهید خانه و یا وسایل خود را عوض کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
کار طراح خانه چیست | چرا باید برای خانه طراح بیاوریم | چرا باید برای طراحی خانه به طراح پول دهیم
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)