کاربران آنلاین نینتندو سوئیچ به 10 میلیون نزدیک شد

کاربران آنلاین نینتندو سوئیچ به 10 میلیون نزدیک شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

سوئیچ نینتندو در حال حاضر 9.8 میلیون مشترک دارد. برای اولین بار، نینتندو تصمیم گرفت که برای دسترسی به بازی های آنلاین بازی های آنلاین خود، از پرداختن به بازیگران استفاده کند، در صورتی که آنها می خواهند با دیگر بازیگران آنلاین بازی کنند. با توجه به این که نینتندو در گذشته اتهام نداشت، بسیاری از آنها درباره نحوه واکنش بازیکنان به این موضوع، کنجکاو بودند. 

همانطور که معلوم شد، بازیکنان بسیار خوب عمل می کنند. بر اساس آخرین ارقام، نشان داده شده است که Nintendo Switch Online 9.8 میلیون مشترک دارد. این تعداد شامل کسانی است که در محاکمه آزاد و همچنین اعضای خانواده شرکت کردند، بنابراین مشخص نیست که تعداد اشتراک های واقعی در آن وجود دارد، اما این رقم هنوز هم بسیار موثر است زیرا این سرویس در سال گذشته راه اندازی شد.

با این حال، برای قرار دادن آن در زمینه، نینتندو سوئیچ گفته می شود فروش نزدیک به 35 میلیون واحد و فروش N64 بیش از فروش در طول عمر است. این بدان معنی است که تقریبا یک سوم از صاحبان سوئیچ ها در واقع هزینه خدمات را پرداخت می کنند، در حالی که دو سوم دیگر باقی نمی ماند. شاید زمان داده شود که تغییر کند.

گفته می شود Nintendo Switch Online در مقایسه با رقابت بسیار مقرون به صرفه است. این تنها 20 دلار برای اشتراک سالانه است و با بازی های چند نفره ای مانند ARMS، Super Smash Bros. Ultimate، Mario Kart 8 Deluxe و Diablo 3، بسیاری از دلایل برای اشتراک وجود دارد اگر قبلا انجام نداده اید .

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 188
تعداد کل بازدیدها: 128644

نظرات کاربران

*