کادو روز مرد برای همسر | هدیه مناسب روز مرد | هدیه روز مرد

 کادو روز مرد برای همسر | هدیه مناسب روز مرد | هدیه روز مرد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/25

29 اسفند ماه امسال برابر است با ولادت امام علی ع و روز پدر. روزی که خانم ها و کودکان به دنبال جبران زحمات یکسال مردان زندگی خود هستند. اما یک سوال مهم که خانم ها و همچنین بچه ها از خود می پرسند این است که برای همسرشان چه کادویی بخرند؟

یا مثلا برای پدر خود چه کادویی مناسب است. این که چه کادو و هدیه ای می تواند برای مردان جذاب و در عین حال مناسب باشد امری مهم و بسیار جدی است. حتی در این زمینه جوک های بسیاری نیز مطرح می شود که تنها برای مردان زیرپوش و جوراب خریده می شود و یا اینکه روز مرد روز جوراب است.

اما در این مقاله می خواهیم برای شما در مورد بهترین گزینه های کادو و هدیه روز مرد 97 سخن بگوییم. چون هم شب عید است و هم اینکه روز پدر بوده و بهترین فرصت است که از زحمات پدر خود قدردانی کنید.


به علایق همسر و پدر خود فکر کنید

کافیست کمی فکر کنید. همسر و پدر شما به چه چیزهایی علاقه دارند؟ همسر و پدر شما چه چیزهایی را می پسندند؟ آیا اهل تجملات هستند و یا اینکه اهل مطالعه؟ توجه به علایق و مواردی که می تواند آن ها خوشحال کند می تواند ایده مناسبی باشد برای اینکه همسر و پدر خود را آنالیز کنید و بدانید که آن ها چه دوست دارند.


خود را جای آن ها بگذارید

فرض کنید که شما پدرتان هستید. اگر فرزندتان بخواهد روز پدر به شما کادو بدهد چه کادویی را دوست دارید. در اینجا باید بدانید که دوست دارید لباسی که برایتان بخرند را خود انتخاب کنید یا نه برایتان مهم نیست. آیا برایتان ارزش کادو خریداری شده مهم است ویا اینکه اهل اینگونه مسائل نیستید. هر کدام از موارد مطرح شده می تواند ایده ای باشد برای یک کادو.

 کادو روز مرد برای همسر | هدیه مناسب روز مرد | هدیه روز مرد


متفاوت باشید

قرار نییست که کادوی و هدیه روز مرد گرانقیمت باشد. مثلا خود را با همسرتان مقایسه نکنید. قرار نیست که خود را برای خرید یک کادو گرانقیمت به سختی بیاندازید. برای برخی از مردان همین که بفکر آن ها هستید کافیست. برای مثال پدران همیشه در این اندیشه هستند که بچه هایشان سالم و سلامت باشند. البته این موضوع نباید آن را تبدیل به یک کادوی بی ارزش و ناچیز کند. بر اساس سن پدرتان کادویی در شان وی خریداری کنید.

در پایان اگر موضوعی در مورد هدیه روز مرد به ذهنتان می رسد که می تواند تکمیل کننده مورد بالا باشد ما و دیگر مخاطبین را در جریان گذارید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 496
تعداد کل بازدیدها: 250688

نظرات کاربران

*