چگونه 50 کیلو وزن کم کنیم | روش هایی که یک خانوم با آن 50 کیلو وزن کم کرده است| رژیم غذایی برای 50 کیلو کاهش وزن

چگونه 50 کیلو وزن کم کنیم | روش هایی که یک خانوم با آن 50 کیلو وزن کم کرده است| رژیم غذایی برای 50 کیلو کاهش وزن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/05/19

در این مقاله در مورد رژیم غذایی خانومی می خوانیم که با اراده قوی خود توانست وزن بسیار زیادی کم کند. ربکا خانومی جوان است که توانست در حدود 50کیلیوگرم از وزن خود را کاسته و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید به اندام ایده آل خود دست پیدا کند.ربکا گرافتون به مجله پاپ شوگر گفت که پس از کالج، وزن من دائما در حال افزایش بود و نسبت به قبل خیلی چاق تر شده بودم. ربکا در مورد زندگی پس از کالجش گفت که پس از فارغ التحصیلی خودم شروع به پخت و پز تمام وعده های غذایی نمودم و طبق ذائقه و علاقه خودم فغذا می پختم و همچنین مصرف بالای الکل من از قبل بسیار بیشتر شده بود.

ربکا می گوید: حواستان به وزنتان باشد. من زمانی از رژیم های غذایی معمول خود فاصله گرفتم و در مدت زمان چند ساله یهو افزلایش وزن فوق العاده ای پیدا نمودم که باث شد دیگر نتوانم حتی خودم را در داخل عکس هعا تشخیص بدهم.
ربکا برای اولین بار عزم خود را جزم کرده ور در سفر تعطیلات خود به جامائیکا در ماه مه استارت رژیم غذایی خود را زد. ربکا در 13 ژانویه 2014 اقدامات خود را در این زمینه به طور جدی آغاز کرد. او گفت: "من نمی خواستم دیگر به گذشته باز گردم و آن عکس های چاق و بی ریخت را از خودم تماشام کنم. عکس های گذشته من به من نشان می دادند که چقدر من چاقم و چقدر خودم را فراموش کرده بودم ."
ربکا در آغاز رژیم غذایی خود 246 پوند یا 123 بود که توانست در عرض دو سال به میزان قابل توجهی به اندازه 100 پوند یا 50 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد. در این مقاله سه راز اصلی که توانست به ربکا کمک کند تا وزن خود را به این میزان کاهش دهد می پردازیم تا برای شما که می خواهید وزن خود را کاهش دهید انگیزه ای باشد که می توانید.

 

1- میزان کالری دریافتی خود را محاسبه نمودم

ربکا در مورد اولبن کاری که برای خود در رژیم غذاییش انجام داده است می گوید که من مانند یک ماشین مصرف کننده ابتدا میزان سوخت ورودی خود را مورد بررسی قرار دادم. با توجه به محاسبه میزان کالری خروجی میزان مواد غذایی که نیاز داشتم را با دقت بسیار زیادی مورد بررسی قرار دادم و نگذاشتم بیشتر از نیاز بدنم مواد غذایی وارد بدنم شود. ورود بیش از حد کالری باعث انباشته شدن چربی در بدن و در ادامه چاق شدن ما می شود.

2- در زیر مواد غذایی مصرفی ربکا را مشاهده می کنید

صبحانه: قارچ تخم مرغ سفید با سبزیجات اسفناج و زرده تخم مرغ برزیلی با پنیر کم چرب و با یک قسمت از ماست ساده ی یونانی با مخلوط کره بادام زمینی. "من همچنین قهوه با شیرینی و شکر دارم."

ناهار: مرغ کبابی با لوبیا سبز بو داده و هویج

میان وعده های بعد از ظهر: بژل کم کالری با یک پنیر گاو خندان یا پنیر خامه ای کم چرب

شام: ماهی قزل آلا با یک سیب زمینی شیرین پخته شده و مارچوبه بو داده

دسر: شکلات و یا دسر کم کالری

3. او تقریبا هر روز ورزش می نمود

ربکا می گوید: "من معمولا روزی حدود یک ساعت ورزش می کنم." در اینجا برنامه ورزشی وی در طول یک هفته به صورت نرمال از تمرینات را برای شما نمایش می دهیم.

دوشنبه: 30 دقیقه نرمش هوازی، به دنبال آن 25 دقیقه دستگاه پله

سه شنبه: کلاس اسپین 50 دقیقه ای

چهارشنبه: 45 دقیقه در دستگاه پله و 20 دقیقه نرمش آزاد

پنجشنبه: تمرین در خانه با استفاده از دی وی دی های ورزشی

جمعه: 1 ساعت دقیقه کششی و نرمش

شنبه: یک ساعت دستگاه پله و بعد از آن 30 دقیقه دستگاه

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.7
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 136
تعداد کل بازدیدها: 117539

نظرات کاربران

*