چگونه لپ تاپ را به کامپیوترماشین وصل کنیم

چگونه  لپ تاپ را به کامپیوترماشین وصل کنیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1395/06/19

همهی ماشین ها دارای سیستم داخلی کامپیوتر هستند. این سیستم ها برای مشاهده ی نحوه ی کارکرد وسیله استفاده می شوند. از شتاب گرفته تا زمانی که طول می کشد بعد از ترمز کاملا بایستد. در واقع راهی وجود دارد تا لپ تاپ را به کامپیوتر ماشین متصل کنیم.

فقط کافی است وسایل ماشین را به لپ تاپ خود متصل کنید. این کار با  اتصال OBD ll  ماشین انجام می شود. این خروجی کمتر از یک اینچ است و در نزدیکی جعبه ی فیوز قرار دارد. 

 

وسایل مورد نیاز 

اتصال OBD ll  به  USB adapter

CD نصب driver

CD نصب نرم افزار

 

چگونه  لپ تاب را به کامپیوترماشین وصل کنیم

 

باید انتهای OBD ll  را به خروجی OBD ll ماشین متصل کنید. ممکن است لازم باشد برای پیدا کردن جای دقیق خروجی کتاب راهنمای خریدار ماشین را مطالعه کنید. 

انتهای USB adapter را به خروجی USB لپ تاپ وصل کنید. 

CD نصب  driver را در لپ تاپ بگذلرید. مراحل نصب را دنبال کنید تا drive را کامل نصب کنید. CD های نصب نرم افزار و driver برای کار با OBD ll بو سیله ی کابل USB استفاده می شوند.

CD نصب driver را در آورده و CD نصب نرم افزار را در لپ تاپ بگذارید. در انتهای نصب گزینه ی موافقت نهایی را بزنید, به آن اسم بدهید و مکانی که در آن قرار دارید را وارد کنید. سپس نصب را بزنید و نرم افزار روی کامپیوتر تان نصب می شود. به محص این که نصب شود می توانید به اطلاعات ماشین تان دسترسی پیدا کنید. 

 

 

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 243
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 509
تعداد کل بازدیدها: 322328

نظرات کاربران

*