چگونه یک رژلب مناسب انتخاب کنیم | توصیه برای خرید رژلب مناسب | کدام رژلب ها سربی هستند

چگونه یک رژلب مناسب انتخاب کنیم | توصیه برای خرید رژلب مناسب | کدام  رژلب ها سربی هستند

 توصیه برای خرید رژلب مناسب؟ در این مقالعه ما به شما روش خرید رژلب مناسب را بیان گو میشویم تا برای خرید رژلب به مشکل بر نخورید و برای شما توصیه های داریم.

 

چگونه یک رژلب مناسب انتخاب کنیم

رژلب باید چرب و متناسب با فرم و رن گ دندان خریداری شود  سفید بودن دندان ارتباط مستقیمی با زیبای لب ها دارد اگر به واسطه سیگاری بودن دندان هایتان زرد است از رژلب براق با رنگ های شاداستفاده نکنید رژلب تیره و مات از رنگ زرد دندان ها کاسته و جلوی نمایان شدن آنها را می گیرد رژلب قرمز و نارنجی هم چندان  به سیگاری ها نمی آید بیشتر به افراد با دندان های مروارید شکل پیشنهاد می شود  توصیه مهم دیگر برای نگهداری فرم لب ها قطع استعمال سیگار و خندیدن است خنده باعث سفت شدن عضلات ناحیه لب شده  و به استحکام ماهیچه های  لب کمک می کند.

چگونه یک رژلب مناسب انتخاب کنیم | توصیه برای خرید رژلب مناسب | کدام  رژلب ها سربی هستند

رژلب های سربی کدام هستند

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی اعلام کرد ه است که رژلب هایی که رنگ قرمز دارند حاوی مقادیر زیادی سرب هستند که برای سلامت مصرف کنندگان  خطر ناک است وباید با مواد بی خطر جاگزین شوند این محصولات سمی به شمار می روند و قتی سرب در داخل این محصولات آرایشی استفاده می شود خود به خود بلعیده می شود  و میزان سربی را که جذب بدن  می شود افزایش می دهد همه ما در طول روز مقدار زیادی  سرب از طریق خوراکی  ها و آب آشامیدنی و حتی هوای آلوده شهر ها دریافت می کنیم  بنابراین باید  مقدار اضافی آن را از طریق حذف رژلب های سرب دار حذف کنیم.

محققان می گویند بانوانی که از رژلب های حاوی سرب استفاده می کنند بدن شان را هزار برابر بیشتر در معرض جذب این فلز قرار می دهند که  این جذب بیش از حد سرب در بدن می تواند سلامت آنها رابه خطر انداخته وسبب مسمومیت آنها شود.

توصیه برای خرید رژلب

از بانوانی که از رژلب و برق لب  در منزل ویا در مهمانی زنانه استفاده می کنند برای خرید این محصولات آرایشی باید به نکاتی توجه داشته باشند.

مارک های معتبر: برای خرید  این محصولات به فروشگاه های معتبر را انتخاب کنید از دست فروشان لولزم آرایشی نخرید.

نکته : همیشه برای خرید رژلب  آن را روی پوست دست امتحان کنید و هیچ وقت بر روی لبهایتان امتحان نکنید چون باعث می شود بیماری های مانند تبخال یا غیره به شما انتقال پیدا کنند.   

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 128
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 44
تعداد کل بازدیدها: 12100


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)