چگونه یک دانشجوی خوشتیپ باشیم | تیپ دانشجویی شیک

 چگونه یک دانشجوی خوشتیپ باشیم | تیپ دانشجویی شیک
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/09

تیپ دانشچویی برای حضور در دانشگاه از مهمترین مسایلی است که باید به ان توجه داشته باشید و بکوشید همیشه خاص و جذاب در محیط دانشگاه حاضر شوید .در تیپ دانشجویی باید لباس هایی بپوشید که علاوه انکه مناسب محیط دانشگاه باشد  و طبق مد روز عمل کند  به جذابیت شما نیز اضافه کند.در دانشگاه باید سبک مخصوصی انتخاب نمایید در این مطلب نکاتی در خصوص تیپ دانشجویی را برایتان به همراه تصاویر مربوط به ان قرار دادیم تا دختران سرزمینمان ایده های لازم را در خصوص تیپ دانشجویی بگیرند.

یکی از سوالاتی که ذهن دانشجویان را به خود مشغول میکند این است که چگونه یک دانشجوی خوشتیپ باشیم؟برای این امر میتوانید از استایل های متفاوت ایده بگیرین و  با ایجاد تغییراتی در آن استایل مناسب خود را برای دانشگاه را پیدا کنید.

همیشه تمیز و مرتب باشید
بهداشت خود را رعایت کنید سعی کنید در صورت نیاز دوش بگیرید و بوی خوش بدهید به تمیزی دندانهایتان اهمیت دهید تا همیشه بوی تازگی و طراوت بدهید. اندازه ناخن هایتان نیز باید متعادل و طبیعی باشد از گذاشتن ناخن های بلند و غیر طبیعی خوداری کنید.لباسهای اتو کرده به تن کنید و از پوشیدن لباس های چروک خودداری کنید زیرا گران قیمت ترین لباس ها نیز زمانی که چروک باشند هیچ جذابیتی ندارند.توجه داشته باشید لباس هایتان کاملا تمیز باشد و لکه دار نباشد این وضعیت نیز ظاهری نامناسب برای شما ایجاد میکند.

کم ارایش کنید

در محیط دانشگاه سعی کنید همیشه مرتب باشید عطر بزنید و به اندازه ارایش کنید .در دانشگاه ارایش های زننده و غلیظ از جذابیت شما میکاهد پس سعی کنید ارایش ملایم داشته باشید زیرا علاوه بر انکه ممکن است باعث جلب توجه زیاد در دانشگاه شود شخصیت شما را در محیط زیر سوال ببرد پس در محیط دانشگاهارایش زیاد و استفاده از لنز های رنگی ممنوع و آن را برای مهمانی ها انجام دهید.

کفش مناسب انتخاب کنید

کفشی که برای دانشگاه مناسب است باید کاملا راحت باشد از کفش های اسپرت و کتانی استفاده کنید اگر قد کوتاهی دارید سعی کنید از کفش های اسپرت لژ دار و راحت استفاده نمایید تا خوشتیپ تر شوید.این گونه کفش ها راحت با استایل دانشجویی ست میشود.


از کوله پشتی استفاده نمایید

برای استایل دانشجویی بهترین گزینه برای انتخاب کیف ،کوله پشتی است زیرا به راحتی میتوانید وسایلتان را در ان جای دهید  و همچنین ست کوله پشتی با کتانی ظاهری اسپرت تر و جذاب تر برای شما ایجاد میکند.

یک نکته ی مهم دیگر این است که سعی کنید در لباس هایتان از رنگ های تیره استفاده کنید و  از اکسسوری ها نیز حتما استفاده نمایید از بین اکسسوری ها ساعت را حتما در استایل خود داشته باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 3

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 2
تعداد کل نظرات : 1
تعداد کل آرا: 3
تعداد کل بازدیدها: 1411

نظرات کاربران

*