چگونه گونه خود را برجسته کنیم | نحوه برجسته کردن گونه | حرکات مخصوص برای برجسته کردن گونه

چگونه گونه خود را برجسته کنیم | نحوه برجسته کردن گونه | حرکات مخصوص برای برجسته کردن گونه

در این بخش ما به شما روشی برای برجسته کردن گونه به شما آموزش می دهیم تا با این حرکات و روش ها گونه خود را برجسته کنید. در این مطلب حرکاتی بسار ساده برای اینکه بتوانید گونه های خود را برجسته کنید.

چگونه گونه خود را برجسته کنیم

همه ما دوست داریم صورتی شادد و پرنشاط همراه با تمامی معیارهای زیبایی داشته باشیم اما به نظر می رسد همیشه یک جای کا ر ایراد ودرست از آب در نمی آید اگر در حال مبارزه و در مان جوشها ی مزاحم هم نباشید مشغول سر وکله زدن با چین و چروک های آزار دهده روی صورت هستید اگر از شر آنها هم خلاص شوید نوبت به محو کردن واز بین بردن حلقه سیاه دور چشم می رسد و تازه اگر این مشکل را هم برطرف کنید گونه چاق وباد کرده است که دردسر ساز می شوند . داشتن گونه هایی چاق واقعا می تواند آزار دهنده و ناامیده کننده باشد وموجب کم شدن اعتماد به نفس فرد شود در واقع گونه های چاق باعث می شود خوب به نظر نرسیده اما بازهم مانند در مان بسیاری از مشکلات پوستی این معضل هم راه حل های مخصوص به خود رادارد که در ادامه با تعدادی از موثرترین آنها آشنا می شوید.

چگونه گونه خود را برجسته کنیم | نحوه برجسته کردن گونه | حرکات مخصوص برای برجسته کردن گونه


برای برجسته کردن بادکنک باد کنید : اغلب بچه ها در مهمانی ها ویا جشن ها در حال باد کردن بادکنک های مختلف هستند شاید زمان این رسده باشد که شما هم د رکنار بچه ها شروع به انجام این کار سرگرم کننده و هیجان انگیز کنید هنگامی که درون یک بادکنک فوت می کنید هم زمان باعث کشش ولاغر شد ن گونه ها ی صورتان می شوید پس تنها کاری که باید ا نجام دهید خرید چند بادکنک است وبادکردن آنها هر چه بیشتر بادکنک باد کنید بیشتر متوجه می شوید که چه مقدار فشاری به گونه های تان وارد می شود وتا چه میزان منبسط می شوند پس روزانه چند دقیقه صرف بادکردن بادکنک کنید تا ظرف تنها چند هفته شاهدد نتیجه دلخواه تان باشید.

 نحوه برجسته کردن گونه

برای برجسته کردن گونه خود آدامس بجوید آدامس جوید ن راه حل موثر وخوشمزه برای لاغر کردن است جویدن آدامس می تواند فواید بسیاری برای سلامتی ما داشته باشد این تمرین کوچک سبک و احتمالا راحت ترین تمرین هم هست فاید آدامس جویدن به میزانی زیاد است که هرچه بیشتر بجوید کالری بیشتری هم در ناحیه گونه ها می سوزانید روزانه 20 دقیقه بجوید وشاهد نتیجه چشمگیر آن باشید بدین شکل چربی ها یگونه را می سوزانید و صورتی زیباتر خواهد داشت.


حرکت معروف به ماهی را انجام دهید :حرکت ماهی یک تمرین راحت برای ورزش دادن صورت است که می‌ توانید در هر ساعتی از روز و در هر کجا که هستید آن را انجام دهید. برای مثال، زمانی که تلویزیون تماشا می‌کنید، به موسیقی گوش می‌دهید، دوش می‌گیرید و یا در ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس بعدی هستید این حرکت را انجام دهید. تنها کافی است قبل از اینکه بخندید لب‌های‌تان را طوری جمع کنید که انگار در حال مکیدن هستید. ممکن است در ابتدا انجامش کمی سخت به نظر برسد اما با کمی تمرین امکان‌پذیر است. برای6 ثانیه در همین حالت باقی بمانید یا انقدر ادامه دهید تا کمی در ناحیه گونه‌ها احساس سوزش کنید.

چگونه گونه خود را برجسته کنیم | نحوه برجسته کردن گونه | حرکات مخصوص برای برجسته کردن گونه

 ورزش برای برجسته کردن گونه

 زبان‌تان را بچرخانید : برای لاغر کردن گونه‌ ها این است که زبان‌ تان را بچرخانید. ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد اما در واقع حرکت چرخش زبان یکی از متداول‌ ترین و ساده‌ ترین روش‌ هایی است که در از بین بردن چربی‌ های صورت بسیار موثر و نتیجه‌ بخش هم هست. تنها باید قبل از اینکه زبان‌ تان را بچرخانید دهان‌ تان را ببندید و بعد به شکل دایره‌ وار آن را درون دهان‌ تان حرکت دهید. توصیه می‌شود هر روز صبح این کار را 10 تا 15 بار در مسیر چرخش عقربه‌ های ساعت و در خلاف جهت آن انجام دهید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 44
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 29
تعداد کل بازدیدها: 2586


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)