چگونه گوش درد را درمان کنیم؟

چگونه گوش درد را درمان کنیم؟

اگر شما خیلی زیاد گوش درد می گیرید و از درد گوش خیلی رنج می برید برای درمان گوش درد در زیر مواردی را برای شما آورده شده اند تا از دست گوش درد رهایی پیدا کنید. این موارد نحوه درمان درد گوش با استفاده از گیاهان دارویی، مواد خوراکی و روغن های گیاهی را توضیح می دهند.

روغن نارگیل:

چند قطره روغن نارگیل گرم را مستقیما توی گوش بریزید و روی گوش مقابل به مدت 5 تا 10 دقیقه دراز بکشید.

پیاز:

آب یک پیاز خام را گرفته و به ارامی گرم کنید سپس چند قطره از ان را در گوش بریزید و 5 تا 10 دقیقه روی گوش مقابل دراز بکشید.

روغن درخت چای:

در یک چهارم فنجان روغن درخت چای دو قطره اب بریزید تا رقیق شود سپس سه قطره از در گوشی که عفونت کرده بریزید و 15 تا 20 دقیقه روی گوش مقابل دراز بکشید.

سیر:

سیرو روغن زیتون را در ماهیتابه ای بریزید و به مدت 8 ساعت به ارامی بپزید سپس مایع حاصل را خوب به هم بزنید حال هر نیم ساعت چند قطره در گوش بریزید تا زمانی که درد ان کاملا برطرف شود.

هیدروژن پر اکسید (آب اکسیزنه)

سرنگی را از اب اکسیژنه سه درصد پر کنید پنج تا ده قطره از آن در گوش بریزید ده دقیقه روی گوش مقابل دراز بکشید حالا بلند شوید و سرتان را خم کنید تا مایع خارج شود.

البته باید یادآور شویم که این موارد برای درمان دردهای معمولی گوش می باشد و گوش دردهایی که ناشی از مشکلات و ناراحتی های گوش هستند و بصورت مزمن وجود دارند را باید با مراجعه به پزشکان و متخصصان برطرف کرد.

 

توجه: این نکات براساس آموزش های موجود در منابع و کتب طب سنتی آورده شده اند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 92
تعداد کل نظرات : 50
تعداد کل آرا: 612
تعداد کل بازدیدها: 48157


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
H
حسن ( 2017-05-06 19:50:22 )
نکات جالبی بود. مطمئنید جواب میده