چگونه گروه بازاریابی خود را هماهنگ و مدیریت کنیم

چگونه گروه بازاریابی خود را هماهنگ و مدیریت کنیم

یک مدیر باید با کارکنان و افراد تیم بتزتریابی خود در باره ی موارد مهم مشورت کند تا شرکت خود را سازمان دهی کند.

اهداف اداری تعیین کنید اما هر کدام اش را برای کارمندان  بازاریاب خود شخصی سازی کنید.

به انها نشان دهید که عملکرد های فردی شان چگونه به تشکیلات و به طور کلی شرکت کمک می کند. سپس رفتار و ویزگی های خاص آنها را مهم جلوه دهید تا در رسیدن به اهداف شان انگیزه پیدا کنند و از نظر ذهنی برای کار خود آماده شوند. 

 

2. برایشان مثال هایی از تاثیر طرز فکر و مهارت های آنها بر رسیدن به هدف اصلی بزنید.

در جلسات ملاقات گروهی از دستاورد های کوچک آنها  حتی در مراحل مقدماتی در حضور همه تعریف و تمجید کنید. این کار موجب می شود ظرفیت های فردی آنها مهم جلوه داده شوند که این برای یک بازاریاب بسیار مهم است. زیرا هر یک از بازاریابان به عنوان فردی خاص با ارزش های مهم برای گروه خود اعتبار کسب می کنند. 

 چگونه گروه بازاریابی خود را هماهنگ و مدیریت کنیم

3. کارمندان تان را به درستی مدیریت کنید. 

یکی از ویژگی های رایج بازاریاب ها این است که آن ها از تصمیمات خاص خود , ازادی عمل برای خلق و دستیابی به اهداف شان لذت می برند. بگذارید آنها بدون گذراندن کلاس های آموزشی و جلسات توسعه دهی به کار خود ادامه دهند. به آن ها اجازه دهید تا آزادانه اشتباه کنند و از آن درس بگیرند تا سریع تر و بهتر کار خود را توسعه دهند. 

 

4. با مشکلات و مسائل هر چه زودتر رو به رو شوید. 

بازاریاب ها یکی از قابلیت های خود را حل کردن سریع مشکلات می دانند. اگر می خواهید همیشه یک بازاریاب موفق باشید و کارکنان درستی را تربیت کنید باید همیشه پذیرای مشکلات و مسائل باشید چرا که این یکی از خصوصیات یک بازاریاب خوب است. طبق تحقیقات, بازاریاب ها 19% بیشتر از دیگر ارتباط اجتماعی خوبی دارند. باید با افراد خود صحبت کنید و از آنها بخواهید از ایده هایشان برای شما بگویند.

 چگونه گروه بازاریابی خود را هماهنگ و مدیریت کنیم

5. به آنها توضیح دهید که شما فقط موفقیت شان را می خواهید 

باید از چه راهی پیشرفت کنند و ترفیع یابند. یک بازاریاب به دیدگاه خود و موفقیت خاص اش افتخار می کند. وقتی یک بازاریاب دیدگاهی نداشته باشد, ممکن است خیلی دیر تر از آنچه انتظار دارد به هدفش برسد. 

 

6. پشتکار داشته باشید و منصف باشید. 

در برخوردی که با اشخاص و گروه دارید مدیریت داشته باشید, در حضور همه و یا به طور شخصی یا آنها صحبت کنید و اشتباهات شان را در جلسات دو نفره مطرح کنید. از انگیزه های آنها آگاه باشید و کمک کنید تا به بالاترین pn o,n fvskn.  

 

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مترجم و مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 243
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 347
تعداد کل بازدیدها: 65285


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)