چگونه کبد وکلیه خود را پاک سازی کنیم | گیاهان مناسب برای کلیه و کبد| خواص درمانی گیاه گزنه برای کم خونی

چگونه کبد وکلیه خود را پاک سازی کنیم | گیاهان مناسب برای کلیه و کبد| خواص درمانی گیاه گزنه برای کم خونی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/01/03

چگونه کبد وکلیه خود را پاک سازی کنیم ؟ در این بخش ما قصد داریم در مورد  گیاهان دارویی که خواص درمانی و باعث از بین رفتن کم خونی  و به کبد وکلیه کمک می کند به شما توضیحاتی را بدهیم پس با ما همراه باشید.

گیاهان مناسب برای کلیه و کبد


 خواص مصرف ریحان
 به کبد و کلیه ها کمک می کند تاسموم ساخته شده را از بین ببرند در واقع مصرف ریحان برطرف کننده منشکلات و عفونتهای گوارشی است علاوه بر این به عنوان یک دیور تیک برای از بین بردن هر گونه سم مخفی از خون شناخته می شود

خواص مصرف گشنیز
اگر بدن شما جیوه یا فلزات دیگری وجود دارد حتما گشنیز مصرف کنید این گیاه نه تنها فلزات را از بدن شما دفع می کند بلکه برای پاک سازی خون بسیار مفید است همچنین گشنیز می تواند مشکلات قلبی وعروقی و اضطراب را از بین ببرد .

چگونه کبد وکلیه خود را پاک سازی کنیم | گیاهان مناسب برای کلیه و کبد| خواص درمانی گیاه گزنه برای کم خونی

خواص درمانی گیاه گزنه برای کم خونی

خواص مصرف گزنه  
گزنه حاوی آهن است و کم خونی های را کاهش می دهد گزنه برای تصفیه سریع خون و حذف توکسین های آن فوق آلعادهاست این گیاه ادرار آور بوده وبرای تمیز کردن کلیه کبد موثر است .

خواص مصرف آلوورا
احتمالا  تصور می کنید که  از آلوورا صرفا برای نرمی ولطافت پوست  استفاده می کنند اما باید بدانید که این گیاه مفید برای درمان بسیاری از ناخوشی های آلوورا باعث پاکساغزی کبد وکلیه ها می شود می تو.انید  چای آلوورا میل کنید یک قاشق عصار آلوو.رای  خالص را در یک فنجان آب جوش  دم کنید  و سپس آن را  صاف کرده واجازه دهید به مکدت 5 دقیقه بماند بهتر است چند قطره لیموترش نیز به این چای بچکانید تا طعم آن بهتر  و خواصش بیشتر شود

خواص مصرف شاهتره

شاهتره برای پاکسازی کبد و کیسه صفرا توصیه شده است عرق شاهتره در درمان و همچنین محافظت کبد موثر است خون را تصفیه کرده و از آن را رقیق مینماید کاهنده فشار خون و کلسترول خون است این عرق همچنین مدر نیز میباشد برای سم زدایی و پاکسازی کبد 2 فنجان در روز میل کنید.

نکته : پیشنهاد می شود برای پاکسازی کبد و کلیه خود به پزشک مراجعه فرمایید و از مصرف خودسرانه داروها پرهیز کنید

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 28
تعداد کل آرا: 165
تعداد کل بازدیدها: 126109

نظرات کاربران

*