چگونه کانال های تلگرام را پیدا کنیم؟

چگونه کانال های تلگرام را پیدا کنیم؟

کانال های تلگرام (Telegram Channels) این روز ها بسیار محبوب هستند و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند. در برخی موارد شما آدرس یا یوزر نیم (Username) کانال مورد نظر خود رادارید. برای مثال: @ tarfannd که با تایپ کردن آدرس کانال در یک صفحه ی چت و فرستادن آن و سپس تپ کردن بر روی آن می توانید وارد آن کانال شوید.  اما در بسیاری از موارد شما می خواهید لیستی که از کانال های تلگرام را که در موضوع مورد نظر شما هستند را پیدا کنید و می خواهید و برای کانالی جستجو کنید. در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

نحوه ی جستجو ی کانال های تلگرام که آدرس آن ها را ندارید به این شکل می باشد که شما باید از یک کاتالوگ کانال های تلگرام(Telegram Channel Catalog) استفاده کنید. برای این کار می توانید به دو صورت عمل کنید:

  • مرورگر خود را باز کنید و به آدرس زیر بروید

www.tchannels.me  

در این سایت لیستی از کانال های تلگرام را می بینید که برای شما ارائه شده. همچنین در قسمت بالای سایت، گزینه ی جستجو را می بینید که با سرچ کردن موضوع مورد نظر خود می توانید کانال های مرتبط با آن را پیدا کنید.   با کلیک کردن بر روی گزینه ی اد که می بینید می توانید به این کانال ها جوین شوید.

چگونه کانال های تلگرام را پیدا کنیم؟

  • روش دوم این است که کانال تلگرامی این کاتالوگ بروید. آدرس تلگرامی این کاتالوگ @tchannels می باشد. تها کافی است صفحه ی چت با یکی از دوستانتان را باز کنید و این آدرس را در آنجا تایپ کنید و بفرستید و سپس بر روی آن تپ کنید و ارد این کانال شوید.

زمانی که وارد این کانال شدید لیست کانال ها را خواهید دید که می توانید بر روی هرکدام از آن ها تپ کنید و یا از گزینه ی جستجو که در بالای صفحه ی این کانال وجود دارد استفاده کنید و کانالی را جستجو کنید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 683
تعداد کل آرا: 4514
تعداد کل بازدیدها: 873447


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)