چگونه کانالی پربازدید و موفق داشته باشیم؟

چگونه کانالی پربازدید و موفق داشته باشیم؟

اپلیکیشن تلگرام یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین نرم افزارهای و پیام رسان هایی است که در ایران فعالیت نموده است. یکی از ویژگی های تلگرام داشتن کانال است که می تواند با داشتن یک کانال خوب و درجه یک برای خود کسب درآمد داشته باشید. در مقاله زیر بدین موضوع می پردازیم که  چگونه یک کانال تلگرام موفق داشته باشیم بهترین موضوع برای کانال تلگرام ترفندهای کانال تلگرام چگونه یک مدیر خوب برای کانال تلگرام خود باشیم؟ اسم مناسب برای کانال تلگرام موضوع کانال چی باشه کانال حرفه ای تلگرام چگونه کانال تلگرام خود را تبلیغ کنیم.

داشتن یک کانال موفق در تلگرام یک مزیت به حساب می آید. در این مقاله راهکارهایی را در پیش روی تان میگذاریم تا در این امر موفق باشد. در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه یک کانال پربازدید و موفق داشته باشیم؟

امروزه که تلگرام به عنوان فراتر از یک پیام رسان کاربردی در بین افراد مختلف جامعه جا افتاده است داشتن یک کانال پربازدید و موفق در این پیام رسان کار آسونی به نظر نمیاد چون راضی نگه داشتن اعضای یک کانال و ترغیب کردن آنها به ماندن در کانالتون یک هنر است که هر کسی از عهده آن بر نخواهد آمد.
در این مقاله ما به شما آموزش میدهیم تا چگونه یک کانال موفق داشته باشید.

 

چگونه کانالی پربازدید و موفق داشته باشیم؟

1- انتخاب نام مناسب برای کانال
تیتر کانال نشان دهنده آن است که چه نوع افرادی میخواهند در کانال شما باشند. نام کانال شما باید مختصر و نشان دهنده محتوای آن باشد. سعی کنید یک لوگوی خاص برای کانالتان داشته باشید.


2- ارائه محتوای مناسب در کانال
همیشه به دنبال به‌‌روز بودن و استفاده از مطالب جدید و جالب باشید. سعی کنید که مطالبی که درون کانال میگذارید با نام کانالتون متناسب باشد.


3- استفاده از هشتگ ها
هشتگ ها عناصر خوبی هستند که می توانند در دسترسی آسانتر به مطالب توسط کاربران و مخاطبان موثر باشند.


4- از ارسال زیاد بپرهیزید!
توجه کنید کاربران مثل شما مدام و در لحظه کانال شما را چک نمی کنند، وقتی هم در اعلان ها می بینند که پیام جدیدی در کانال شما دارند، شاید در شرایط مساعد دو مورد انتهایی را مطالعه کنند. پس سعی کنید ارسال ها را در طول روز کم کرده و تنها بر ارائه محتوای مناسب بپردازید.


5- قراردادن نظرسنجی‌ در کانال
شما میتوانید با قرار دادن نظر سنجی در کانال از نظرات کاربرانتون آگاه شوید که این امر به راهنمایی شما میتواند کمک موثری کند.


6-از ارسال ویدیو زیاد بپرهیزید!
اکثر افرادی که از کانال شما بازدید میکنن از تلفن همراه استفاده میکنند پس طبیعی هست که اینترنت شون هم اینترنت همراه باشد و در این صورت نمیتوانند محتواهایی با حجم سنگین را باز کنند.


7-مطالب دیگر کانال ها را کپی نکنید
ارسال مطالب کانال های دیگر به مرور زمان مخهاطبان شما را به سوی مطالب آن کانال ها سوق میدهد و کاربران شما  را  فقط به عنوان یک کپی کننده میدانند. پس سعی کنید این مورد را به حداقل برسانید و خودتان تولید کننده محتوای کالتان باشد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 2

Ali Adinehpour مولف مقالات علمی سایت چگانه است. به زودی اطلاعات فردی بیشتری از ایشان در معرض دید شما خواننده ی گرامی قرار خواهد گرفت.

تعداد کل مقالات: 54
تعداد کل نظرات : 0
تعداد کل آرا: 56
تعداد کل بازدیدها: 4527
چگونه کانالی پربازدید و موفق داشته باشیم؟
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)