چگونه چربی پهلوهای مان را آب کنیم؟ | چگونه پهلوهایمان را کوچک کنیم

چگونه چربی پهلوهای مان را آب کنیم؟ |  چگونه پهلوهایمان را کوچک کنیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/11/14

تنها راه برای از بین بردن چربی های قسمت خاصی از بدن، از بین بردن چربی های کل بدن است و کم کردن چربی تنها قسمتی از بدن امکان پذیر نیست. خوب پس حالا سوال اینست که برای آب کردن چربی های بدن باید چه کارهایی انجام دهیم ؟

 

russian twists
با پشت کشیده روی زمین بنشینید و پاهایتان را دراز کنید.زانوها را کمی خم کرده و کف پا را به زمین بچسبانید.پشتتان را خم کنید طوری که کمی کمتر از درجه خم شود.توپ یا وزنه 2 تا 4 کیلویی در دستهایتان نگه دارید و بدنتان را به چپ خم کنید. بدن را به حالت عادی برگردانده و همین کارها را برای سمت راست بدن انجام دهید. 20 تا 25 بار تکرار کنید.
چگونه چربی پهلوهای مان را آب کنیم؟ |  چگونه پهلوهایمان را کوچک کنیم

ساید پلانک
این حرکت را با کمک آرنج راستتان شروع کنید و آرنج چپ را روی باسن قرار دهید.مطمئن شوید که بدن کاملا به حالت تخته صاف شده است و برای 30 تا 60 ثانیه به این حالت بمانید. بعد برای سمت دیگر بدن انجام دهید.

چگونه چربی پهلوهای مان را آب کنیم؟ |  چگونه پهلوهایمان را کوچک کنیم
کلاسهای آمادگی جسمانی را امتحان کنید
یوگا و پیلاتس به فرم دادن بدن کمک می کنند.ششها و ماهیچه ها را تقویت می کنند.این نوع ورزش ها برای خانم هایی که از چاق و بدقواره شدن می ترسند، بسیار مناسب است.به یک گروه یوگا بپیوندید و یا در کلاسهای دیگر ثبت نام کنید.

تمرینهای ایروبیک انجام دهید
تمرینهای کاردیو نه تنها سلامت عمومی شما را بهتر می کند و چربی ها را می سوزاند، بلکه متابولیسم را زیاد می کند تا بتوانید زمانهایی که ورزش نمی کنید هم چربی ها را آب کنید. بدوید، پیاده روی سریع کنید، کوهنوردی، دوچرخه سواری، رقص و موتورسواری کنید.
شما باید حداقل به مدت 30 دقیقه، 5بار در هفته تمرینهای کاردیو انجام دهید تا سلامت عمومیتان را حفظ کنید و وزنتان را کم کنید.
اگر شما زمان کافی برای ورزش های عادی ندارید، سعی کنید فعالیت بیشتری در زندگی روزمره خود قرار دهید.بیشتر مسافت ها را به جای رانندگی کردن پیاده بروید.کارهای روزانه خانه را انجام دهید به خرید بروید، از مغازه ها دیدن کنید و امثال آنها...

مرحله سوم : داشتن انگیزه و نظم
ابزار اندازه گیری داشته باشید.
از یک متر برای اندازه گیری دور کمر، دور شکم و باسنتان استفاده کنید.متر کمک می کند متوجه پیشرفتتان شوید و خیلی مفیدتر از دیگر ابزار اندازه گیری است وقتی که چربی ماهیچه ها زیاد می شود.

خودتان را وزن کنید
کاهش وزن به معنی از بین بردن چربی های اضافه است. یک یا دو بار در هفته صبح ها قبل از اینکه چیزی بخورید، خود را وزن کنید.فراموش نکنید که لباسها و کفشها وزن دارند. آنها را در نظر بگیرید یا بدون آنها وزن بگیرید.
ترازوهای دیجیتال قابل اعتمادتر از ترازوهای عقربه دار است.

دفترچه غذا تهیه کنید
مطالعات نشان می دهد افرادی که مقدار غذای خوراکی خود را یادداشت می کنند بهتر از افراد دیگر وزن کم می کنند.دفترچه غذا به شما کمک می کند برنامه ریزی داشته باشید و مسئول تصمیماتی که می گیرید، باشید و بیشتر متوجه انتخابهایتان باشید.

یک دوست ورزشکار یا تحت رژیم پیدا کنید
کاهش وزن همراه با فردی دیگر میتواند
منبع : ibanoo.ir

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 631
تعداد کل نظرات : 19
تعداد کل آرا: 419
تعداد کل بازدیدها: 192500

نظرات کاربران

*