چگونه چربی های پهلو را آب کنیم | روش های آب کردن چربی های پهلو

چگونه چربی های پهلو را آب کنیم | روش های آب کردن چربی های پهلو

بسیاری از خانم ها از چاقی دو کمر خود رنج می برند. در فرهنگ خودمان گاهی اوقات چربی ها پهلو را کپل می گویند و اصلا برای خانم ها چربی های زیبایی تلقی نمی شود. اما در فرهنگ اروپایی ها نیز به همین میزان چربی های پهلو به مذاقشان خوش نمی آید. آنها از چربی های پهلو به عنوان دستگیره های عشق یاد می کنند. اما چگونه می توان چربی های پهلو را آب نمود؟ آب کردن پهلو به صورت سریع چگونه است؟

بهترین حرکات ورزشی برای آب نمودن پلهو کدام اند؟ این ها سوالاتی است که ممکن است در ذهن شما پدید بیاید و بخواهید در مورد آب نمودن پهلو اطلاعاتی داشته باشید. در زیر روش هایی به شما آموزش می دهیم که بتوانید به راحتی از شر پربی های پهلو خود خلاص شوید.


1. کربوهیدرات ها را قطع نکنید (مخصوصا قبل و بعد از تمرین)

لائو می گوید: کربوهیدرات های پیچیده ای مانند سیب زمینی شیرین، برنج سیاه و جو، به حفظ متابولیسم شما تحریک شده و بدن شما انرژی طولانی مدت را به شما می دهد. هنگامی که بدن شما از این انرژی محروم می شود، به حالت گرسنگی می رود و چربی سوزی به اولویت آخر می رسد.

2. از استویا استفاده کنید

لئو می گوید: "در حالی که شیرین کننده های مصنوعی کالری صفر دارند، می توانند بدن شما را افزایش دهند و به چربی ها ادامه دهند". تحقیقات نشان می دهد که موارد جعلی می توانند گرایش کربوهیدارت، اشتها را افزایش دهند و ذخایر چربی را افزایش دهند، بنابراین خود را از دست می دهند.

3. تمرکز بر روی چربی های سالم مانند امگا 3

این ممکن است غیرقابل انعطاف باشد، اما شما باید چربی بخورید تا چربی از بین برود. Lowe توضیح می دهد: خوردن یک رژیم غذایی حاوی آوکادو، آجیل، دانه، روغن زیتون / نارگیل و ماهی چرب باعث کاهش چربی شکم می شود.

4. از مواد غذایی اورگانیک استفاده کنید

چشمان خود را رول نکن هزینه اضافی در فروشگاه مواد غذایی به شما کمک می کند تا مزایای سلامت بیشتری را به شما ارائه دهد. تحقیقات گوشت ارگانیک و شیر را در حدود 50 درصد بیشتر اسید چرب امگا 3 پیدا کرده است. Lowe توصیه می کند: "گوشت گاو و گوشت گاو خورده شده با چمن و تمام تخم مرغ های بدون قفس آلی را بخورید." "هر دو این مواد حاوی اسید لینولئیک کنجد (CLA) هستند که نشان داده شده است که به کاهش چربی شکم کمک می کند."

5. غذاهای خود را تند نمایید

لئو می گوید: "استفاده از زردچوبه تازه یا خشک شده یا زنجبیل باعث می شود بدن با التهاب مبارزه کند، که یک عامل مستقیم برای نگه داشتن ناخوشایند و چربی شکم است."

6. آب بنوشید

نوشیدن مقدار زیادی آب برای از دست دادن دسته های عاشقانه حیاتی است. وقتی بدن شما کم آب می شود، همه چیز را در توان خود نگه می دارد تا آب را حفظ کند و مغز خود را فریب دهد تا فکر کند که به جای تشنگی گرسنه است. ساقه برای نوشیدن یک گالن هر روز.

7. زمان وعده های غذایی خود را با استراتژیک بچینید

لئو می گوید: "تمرکز بر خوردن کربوهیدرات های پیچیده قبل و بعد از تمرین، زمانی که بدن شما آنها را برای انرژی استفاده می کند تا آنها را به عنوان چربی ذخیره کند." اگر می توانید، وعده های غذایی خود را در طول روز (به عنوان مثال، هر 3 ساعت در مجموع 5-6 وعده غذا در روز)

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
چگونه چربی های پهلو را آب کنیم | روش های آب کردن چربی های پهلو
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)