چگونه چربی مو را از بین ببریم | درمان چربی مو به صورت طبیعی | روش خانگی از بین بردن چربی مو

چگونه چربی مو را از بین ببریم | درمان چربی مو به صورت طبیعی |  روش خانگی از بین بردن چربی مو

در این بخش ما به شما روش از بین بردن چربی مو آموزش می دهیم تا با استفاده از مواد طبیعی بدون نیاز به مواد شیمیای چربی مو خود را درمان کنید.

چگونه چربی مو را از بین ببریم
سرکه سیب : این سرکه دارای خواصی است که برای موهای وز و خشک مناسب است هم برای موهای چرب و چسبنده چرا که این ماده در حقیقت میزان پی اچ موجود در مو و پوست سر را متعادل می کند وقتی که میزان پی اچ مو کنترل شود غدد چربی نیز به طور اتوماتیک به درستی کار می کنند و چربی بیش از حد تولید نمی کنند سرکه سیب همچنین آلودگی و چربی ایجاد شد در کف سر را پاک می کند که باعث نرم شدن و درخشان شدن مو می شود.

چگونه چربی مو را از بین ببریم | درمان چربی مو به صورت طبیعی |  روش خانگی از بین بردن چربی مو


تخم مرغ : تخم مرغ برای موها نیز خیلی مفید است می توانید برای از بین بردن چربی مو محلولی از تخم مرغ و عسل تهیه کنید و مانند ماسک به موهایتان بزنید این ترکیب بعنوان یک نرم کننده طبیعی برای موهای چرب عمل می کند بخصوص اگر در اثر استفاده از شامپوهای نامناسب موهایتان چرب شده است این ترکیب به خوبی می تواند چربی موها را ازبین ببرد.
ترکیب آلوئه ورا وآبلیمو: می تواند به این ترکیب آلوئه ورا و مقداری آبلیمو نیز استفاده کنید این ترکیب برای از بین بردن چربی مو مفید هستند.


توت فرنگی : این میوه دارای آنتی اکسیدان است که برای بدن و ریشه مو بسیار مفید است و می تواند ریشه مو و کنترل چربی روی سرتان نیز موثر باشد توت فرنگی به سلامت مو کمک وباعث شادابی آن می شود توت فرنگی می تواند چربی مو را جذب کند و موهای را از چرب بودن نجات دهد
جوش شیرین: جوش شیرین نیز از جمله موادی است که خیلی سریع می تواندد باعث از بین رفتن چربی مو شود اگر عجله دارید و می خواهید خیلی سریع چربی موهیتان را از بین مقداری جوش شیرین را مانند شامپوی خشک بهموهیتان بزنید البته می توانید از محلول مایع آن را بسازید و سرتان را با آن بشوید.

نعناع : برگ های نعناع نیز در از بین بردن چربی مو است. یک مشت برگ نعناع و 2 لیوان آب را به مدت 15 تا 20 دقیقه بجوشانید و به شامپو اضافه کنید و به موها بمالید.

جو دوسر : از آن جا که این ماده غلیظ است، چربی پوست سر را به خود می کشد و خارش را نیز برطرف می کند. جودوسر پخته شده در آب را کنار بگذارید تا خنک شود سپس به پوست سر بمالید و بگذارید به مدت 15 دقیقه بماند.

 رزماری : دمنوش رزماری را پس از شامپو کردن به موها اسپری کنید.

جوشانده جو : جوشانده جو که تاثیر خشک کننده دارد باعث کاهش چربی مو می شود. پس از شامپو کردن موها را با مخلوطی از آب جو و آب بشویید.

 

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 128
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 44
تعداد کل بازدیدها: 12104


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)