چگونه چربی شکم و پهلو خود را آب کنیم | چرا چربی شکم و پهلو آب نمی شود | جدیدترین روش برای آب کردن شکم و پهلو

چگونه چربی شکم و پهلو خود را آب کنیم | چرا چربی شکم و پهلو آب نمی شود |  جدیدترین روش برای آب کردن شکم و پهلو
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/22

چگونه چربی شکم و پهلو خود را آب کنیم ? در این مطلب علمی ما به شما عزیران روش خاص برای آب کرد شکم وپهلو به روش خیلی ساده بیان می کنیم  و علت این که چرا چربی  شکم و پهلو آب نمی شود را به شما توضیح می دهیم .


چرا چربی شکم و پهلو آب نمی شود 

چربی شکم و پهلو یکی از چربی های بد بدن هستند که برای از بین بردن این چربی ها باید فطعالت بسیاری انجام داد مانند ورزش کردن مداوم و رژیم غذای مناسب چربی سوزی و استفاده نکردن از موادچربی دار و همچنین داشتن انگیزه واقعی برای آب کردن چربی های دور شکم. پس با ما همرا باشید.

چربی شکم معمولان اخرین قسمتی از بدن است که لاغر می شود واز بین می روند البته  کم پیش می آید که این چربی ها کاملا از بین بروند و برای این مسلئه دلایلی  وجود دارد. دلایل زیادی وجود که چربی های شکم آب نشوند دلایلی در بخش زیر به شما می گویم.
 سن شما در حال بالا رفتن است  :  همانطور که سن انسان بالا می برد چگونگی اضافه وزن هم تغییر می کند  با بالارفتن سن در مردان و زنان سوخت ساز بدن کم می شود بخصوص برای خانم ها همزمان با دوران یائسگی اضافه وزن معمولا در ناحیه شکم  صورت می گیرد.

چگونه چربی شکم و پهلو خود را آب کنیم | چرا چربی شکم و پهلو آب نمی شود |  جدیدترین روش برای آب کردن شکم و پهلو

آیا شما ورزش انجام می دهید  :  دیدون روزانه  وبرخی یورزش ها  این چنین قطعا  برای سلامت  قلب شما مفید است  اما این بدان است معنا نیست که برای دور کمر شما هم مفید واقع شوند حین ورزش باید ورزش های سلامت قلب و عروق و کاهش  وزن را با هم ترکیب  کنید برای کاهش وزرن  باید هفتهای 250 دقیقه  ورزش متوسط  یا 125 دقیقه ورزش شدید انجام دهید.

  جدیدترین روش برای آب کردن شکم و پهلو

شما غذا بیش از حد می خورید : موادغذای  تصفیه  شد مانند چیپس و شکر ونوشابه شیرین سبب بروز  التهاب در بدن می شوند یادتان باشد که شکم برآمده باالتهابات داخل بدن ارتباط دارد .
 
خوردن چربی ها  :  بدن در برابر همه انواع  چربی ها واکنش یکسانی نشان  نمی دهد بهاین ترتیب وقتی چربی اشباع  وچربی غیر اشباع می خورید  واکنش  های بدن متفاوت است  چربی غیر اشباع  مانند امگا 3 که در گردو  و ماهی پیدا می شود  حاصیت  ضد التهابی دارند وتاثیرات مثبتی  بر بدن می گذارند فراموش نکنید  التهاب داخل بدن یکی از دلایل شکم برآمده  است

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 107
تعداد کل آرا: 220
تعداد کل بازدیدها: 211538

نظرات کاربران

*