چگونه پولدار شویم؟ (2)

چگونه پولدار شویم؟ (2)
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1395/12/12

قبل از هر چیز لازم می‌دانم بگویم، هیچ‌کس نمی‌تواند به شما بگوید چگونه پولدار شوید. هر شخصی شیوه‌ خاصی دارد که به این معنی نیست که برای همه جوابگو باشد. اگر هدف شما فقط پولدار شدن باشد، من هیچ توصیه‌ای برای شما ندارم. اما اگر هدفی دارید که برای رسیدن به آن باید پول فراوانی داشته باشید، با ما همراه باشید.

اگر یادتان باشد، در قسمت اول این مطلب چگونه پولدار شویم؟ (1)، 6 گام اولیه برای تبدیل شدن به انسانی موفق و ثروتمند را برای‌تان توضیح دادم، در این مقاله دیگر گام های لازم برای پولدار و ثروتمند شدن ارائه می شوند.

7-روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید

چگونه پولدار شویم؟ (2)

افراد موفق، برای پیشرفت خودشان روی زمان، انرژی و پول سرمایه‌گذاری می‌کنند. اولین نفری که باید به او کمک کنید، خود شما هستید. سعی کنید تا جایی که می‌توانید کارهای جدید یاد بگیرید. در دنیای امروز، هرچقدر هم که مهارت داشته باشید، کم است.

 

8-در کاری که انجام می‌دهید بهترین باشید

به خودتان قول دهید که بهترین کار خود شوید، متوسط بودن یا فقط خوب بودن کافی نیست. بهترین‌ها می‌توانند بیشترین درآمد را داشته باشند. با حرفه‌ی خود زندگی کنید، نفس بکشید و به آن عشق بورزید.

سرمایه برای بهترین‌هاست!

 

9-بیشتر از یک منبع درآمد داشته باشید

با یک منبع درآمد هیچ وقت نمی توانید با خیال راحت پیشرفت کنید، چون اگر درآمد شما کم شود یا تا مدتی درآمدی نداشته باشید، دلسرد می‌شوید و از لحاظ مالی نیز دچار مشکل می‌شوید. سعی کنید کارهایی باشند که در راستای هم باشند.

 

10-مانند افراد ثرتمند فکر کنید، مانند افراد ثروتمند زندگی کنید

 از امروز شروع کنید تا مانند یک ثرتمند زندگی کنید. نه اینکه شروع کنید به خرج کردن تمام پس‌اندازتان، بلکه مانند آنها فکر کنید. برای خودتان احترام و ارزش قائل شوید، کاملا خودتان را در همان موقیعت تصور کنید.شاید این کار بی فایده به نظر برسد، اما اصلا این‌طور نیست. با اینکار تمام ذرات وجودتان همگام با شما به سوی هدف قدم برمی‌دارند و حتی دنیا نیز شما را باور می‌کند.

خودتان را دست‌کم نگیرید!

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 4
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 20
تعداد کل بازدیدها: 4642

نظرات کاربران

*