چگونه پولدار شویم؟ (1)

چگونه پولدار شویم؟ (1)
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/03/15

قبل از هر چیز لازم می‌دانم بگویم، هیچ‌کس نمی‌تواند به شما بگوید چگونه پولدار شوید. هر شخصی شیوه‌ خاصی دارد که به این معنی نیست که برای همه جوابگو باشد. اگر هدف شما فقط پولدار شدن باشد، من هیچ توصیه‌ای برای شما ندارم. اما اگر هدفی دارید که برای رسیدن به آن باید پول فراوانی داشته باشید، با ما همراه باشید.

 

1-رویاپردازی

اولین گام برای پولدار شدن این است که رویاهای خیلی بزرگی داشته باشید. البته آدم‌ها رویاهای متفاوتی دارند. باید مثل کودکان رفتار کنید. هر شب قبل از اینکه بخوابید، برای خودتان رویاپردازی کنید. خودتان را در خانه‌ موردعلاقه خود تصور کنید، در آن خانه راه بروید و به همه اتاق‌های آن سر بزنید. از خانه خارج شوید و سوار ماشین موردعلاقه خود شوید، شخصی را که دوست دارید با خود همراه کنید و به مکان رویایی خود بروید و از بودن در آن مکان لذت ببرید.

چگونه پولدار شویم-قسمت اول

2-نگرانی در مورد پول ممنوع

وقتی مدام نگران پول هستید، اینکه الان چقدر پول دارید، باعث می‌شود از مسائل مهم منحرف شوید و نتوانید روی کارهای پولساز تمرکز کنید. بهتر است دیدگاه خود را تغییر دهید. باز هم تاکید می‌کنم پول نباید هدف اصلی شما باشد.

 

3-تا جایی که می‌توانید به دیگران کمک کنید

موفق‌ترین افرادی که می‌شناسم، به طرز عجیبی افرادی یاری‌رسان هستند. به خوبی سایر مردم را درک می‌کنند و به آنها در رسیدن به آرزوهای‌شان کمک می‌کنند. این افراد به خوبی می‌دانند که موفقیت خودشان وابسته به موفقیت اطرافیان‌شان است.

بنابراین با همه وجود به اطرافیان خود کمک می‌کنند تا موفق شوند. فراموش نکنیم که هرچقدر افراد موفق بیشتری اطراف ما باشند احتمال موفقیت خود ما نیز بیشتر است.

 

4- به این فکر نکنید که چگونه میلیون‌ها تومان پول بدست آورید، به این فکر کنید که چگونه به میلیون‌ها آدم خدمات‌رسانی کنید

وقتی تعداد کمی مشتری دارید اما دوست دارید پول زیادی به دست بیاورید، دست به هر کاری می‌زنید که از همین مشتریان به سود برسید. اما وقتی راهی برای خدمت و کمک به میلیون‌ها آدم پیدا می‌کنید، از طریق همین افراد به دیگران معرفی می‌شوید. بازخورد این کار شگفت‌انگیز است.

 

5-کاری را انتخاب کنید که می‌دانید بهتر از هرشخص دیگری می‌توانید آن را انجام دهید

چگونه پولدار شویم-قسمت اول

روی یک کار با همه وجود تمرکز کنید. تنها یک کار. در مورد آن مطالعه کنید، تمرین کنید و آموزش ببینید. نسبت به خود بی‌رحم باشید و بزرگترین منتقد خود باشید. وقتی در یک کار خاص بسیار قوی باشید، با اطمینان بیشتری می‌توانید وارد بازار شوید.

 

6-لیستی تهیه کنید و در آن 10 نفر از بهترین و قدرتمندترین افراد جهان در یک حوزه را مشخص کنید

بعد از اینکه لیست را آماده کردید به این سوال‌ها پاسخ دهید. چگونه این افراد را انتخاب کردید؟ معیار شما چه بود؟ چرا این افراد را انتخاب کردید؟ میزان موفقیت آنها را بر چه اساسی تعیین کردید؟

حالا از همین معیارها برای پیشبرد کار خود و تبدیل شدن به بهترین‌ها استفاده کنید. از تحسین کردن افراد موفق دست بردارید، به زندگی آنها نزدیک و نزدیک‌تر شوید و علت موفقیت آنها را کشف کنید و از آنها درس بگیرید.  

 

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.6
مجموع آرا: 8

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 4
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 20
تعداد کل بازدیدها: 3660

نظرات کاربران

*
S
سعید ( 2017-01-22 19:08:18 )
مقاله جالبی بود