چگونه همه وسایل را در یک چمدان جمع کنید

چگونه همه وسایل را در یک چمدان جمع کنید

 بدون هزینه اضافی برای چمدان، بدون گم شدن چمدان. به سهولت و به آسان ترین شکل پرواز هوایی تان را داشته باشید.

یک استراتژی داشته باشید

1. Hitha Palepu بنیانگذار وبلاگ سفر Hitha on the Go و نویسنده "چگونه چمدانمان را جمع کنیم "می گوید، برای یک سفر یک هفته ای بی شک این فرمول  را به کار ببرید: یک دست لباس، دو برس، دو دوست لباس مخصوص کار، نه دست لباس زیر و جوراب و یک لباس خواب با خود بردارید لباس های پارچه ای که احتمال چروک شدنشان کمتر باشد، مانند جین کشی و ترکیبی از پلی استر تهییه کنید. 2جفت کفش انتخاب کنید،. شما با کفش کتانی، پاشنه بلند و صندل یا مسطح در بیشتر نقاط راحت خواهید بود.

  1. لیستی از پیش تهیه شده تهیه کنید

Palepu می گوید، پیش از آنکه دچار سردرگمی شوید، یک هفته پیش از سفرتان در مورد پوشاک خاصی که نیار دارید فکر کنید. این کار به شما فرصت زیادی برای انجام شست و شوو جمع آوری لباس های مورد نظرتان را می دهد و اینکه همه چیز در شرایط خوب وسرجایشان قرار دارند اطمینان میدهد. علاوه براین، قادر به برنامه ریزی درمورد ترکیب و ست کردن لباس هایتان خواهید بود. در پرواز شلوار جین، کتونی و ژاکتی که کمتر از آن ها استفاده می کنید را بپوشید.

  1. چمدان چرخ دار قرمز

در این متن چهار نوع اصلی چمدان در نظر گرفته شده است: نوع بین المللی (حدود22 اینچ طول آن است)، خانگی( حدودا بین 21 و 23 اینچ طولش است)، مورد سفت آن( محکم اما سخت)، و مورد نرم آن ( بسط پذیر اما سنگین). اگر اغلب به خارج از کشور سفر می کنید و به سختی کیفتان را چک می کنید، چمدان محکمی که اندازه اش برای محدودیت های بین المللی متناسب است را انتخاب کنید (برای  انتخاب نوع چمدان با کارکنان فرودگاه مشورت کنید). اگر قصد خرید در طی سفر را دارید یا معمولا جمع آوری چمدان برایتان اهمیتی ندارد از چمدان های نرم که تا 32 اینچ طول دارند استفاده نمایید.

  1. حمل چمدان

Palepu می گوید، داشتن چمدان شخصی که مناسب باشد بسیار مهم است، زیرا که می تواند به شما در نگه داری و داشتن تمام وسایلی که نیاز دارید در دسترس تان باشد کمک می کند.

همچنین بیان می کند، کوله پشتی ای انتخاب کنید که دارای فضای مناسب برای زیورآلات، لپ تاپ و کتاب هایتان باشد. در چمدانی که 9 تا 10 یا 17 اینچ یا کوچکتر طولش است ، تمام وسایل مورد نیاز برای سفرهای هوایی در دسترستان خواهند بود. همچنین برای دسترسی آسان تر، کیف دستی تان وسیله ای مناسب برای نگه داری لوازم مسافرتی است که به صورت مایع هستند.

  1. پیچیدن لباس ها

بپیچیم یا تا کنیم؟ من لباس های پایین تنه ام را در یکدیگر میپیچم و لباس های بالا تنه ام را تا می کنم. در نهایت لباس هایم کمتر چروک می شوند و می توانم لباس های بیشتری را در چمدانم جای دهم. Kristin Addis بنیانگذار وبلاگBe My Travel Muse( الهه سفر من باش) افزوده است که از یک مکعب مخصوص بسته بندی استفاده کنید. او به مکعب های بزرگ از مجموعه قوطی شاهین آبی علاقه داشت. او می گوید که مکعب ها همه چیز را فشره می کنند به همین خاطر شما می توانید وسایل بیشتری که نیاز دارید را اضافه کنید

  1. چمدان های بسته بندی شده را جمع کنید

هر جفت کفش را در یک کیسه کفش قرار دهید( به همین خاطر کف کفش لباستان را کثیف نمی کند) و آن ها را ابتدا بسته بندی کنید و در پایین چمدان قرار دهید. بعد از آن مکعب های بسته بندی شده را قرار دهید. در نهایت، لباس های کم حجم، لباس زیر، لباس شنا، جوراب ها را در گوشه های خالی یا حتی داخل کفش هایتان قرار دهید. برای آنکه لباس های کثیف را به خانه بیاورید، چند کیسه نیز در درون چمدانتان قرار دهید تا با از لباس های تمیز جدا شوند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 148
تعداد کل نظرات : 24
تعداد کل آرا: 1218
تعداد کل بازدیدها: 122719
چگونه همه وسایل را در یک چمدان جمع کنید
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)