چگونه همزاد خود را ببینیم؟ | آیا همزاد وجود دارد | خطرات احضار همزاد

چگونه همزاد خود را ببینیم؟ | آیا همزاد وجود دارد | خطرات احضار همزاد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/07/28

همزاد واقعی به شخصی گفته می شود که بیش از 60 درصد شبیه شماست. در دنیا همزاد هایی وجود دارند که از نظر شباهت به مثابه برادر و یا خواهر دوقلوی شما هستند. در زیر می خواهیم به این سوال بپردازیم که آیا همزاد واقعی ما انسان ها وجود دارد؟ آیا شما دوست دارید همزاد واقعی خودتان را پیدا کنید؟ با ما همراه باشید تا راه های پیدا کردن همزادتان را فرا بگیرید.

به باور های قدیمی ها  هرکسی همزادی در جنیان دارد که همزمان با او به دنیا می آید و هم زمان با هم رشد میکنند ولی همزمان با هم نمیمیرند بلکه بعد از مردن شخص همزاد آن شخص به شکلی جدید به خودش میگیرد و در ها مشغول گشت و گذار میشود.

همزاد بر دو نوع است:

- همزاد در دنیای واقعی
- همزاد در دنیای جنیان

چگونه همزاد خود را ببینیم؟

- چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟

برای دیدن همزادتان در این دنیای شگفت انگیز، شما میتوانید از سایت های که این امکان را به شما میدهد تا همزادتان را پیدا کنید استفاده کنید. نمونه ای از این سایت ها، سایت « www.ilooklikeyou.com » است که شما میتوانید به ترتیب با انجام دادن کارهای زیر همزار خودتان را پیدا کنید:

 

1- وارد سایت میشوید و گزینه find match را میزنید.

 

 چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟

 

2- روی Browse کلیک میکنید و عکس مورد نظرتان را آپلود میکنید.

 

چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟

 

چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟

 

چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟

 

چگونه همزاد خود را در دنیای واقعی ببینیم؟چگونه همزاد خود را در دنیای جنیان پیدا کنیم؟

برای احضار همزادمون در دنیای جنیان راه های مختلف و سختی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم اما توصیه ما به شما این است که هیچ وقت به دنبال این کار و انجام دادنش نروید

شما باید تا چهل روز موارد زیر را انجام دهید:

1- عدم نزدیکی با همسر
2- عدم صحبت و معاشرت با دیگران
3- عدم مصرف حیوانی یا خوراکی های بودار
4- استفاده از غذا های زود هضم
5- ماساژ روزانه سر و گردن
6- در زمان چله از هرگونه شک و تردید اجتناب کنید.
7- حفظ و حصار خود را کامل نمایید.
8- با هیچ کس به هیچ عنوان بحث و جدل نکنید.
9- در زمان های بیکاری خودتان را با مطالعه کردن سرگرم کنید.

در روز چهل و یکم شما یک اتاق تمیز و بدون هیچ رفت وآمدی را آماده میکنید و یک لامپ را جوری تنظیم میکنید که سایه تان را در روبروی خودتان ببینید. سپس خوب تمرکز کنید و به همزادی که میخواهید تسخیرش کنید فکر کنید و بعد 371 مرتبه این آیه را تکرار کنید: « قل رب اعوذ بك من همزات الشیاطین واعوذ بك رب ان یحضرون ». در آخر شاهد اظهار همزادتان خواهید بود که به شکل ابر یا بخار دیده میشود.

 

چگونه همزاد خود را ببینیم؟سایت www.ilooklikeyou.com چیست؟

ilooklikeyou یک وب سایت بسیار کاربردی در زمینه پیداکردن همزاد است. در این سایت شما باید ثبت نام کنید و و موقع ثبت نام مجبور هستید که سک عکس بسیار واضح و با کیفیت از صورتتان آپلود کنید. هنگامی حساب کاربری خودتان را با اطلاعاتی مانند سن، جنسیت، مکان و ... پر میکنید این سایت به شما افرادی را که شبیه شما هستند نشان میدهد. متاسفانه در بعضی اوقت سایت به درستی کار خودش را انجام نمیدهد و عکس هایی که به شما نشان میدهد اصلا شبیه شما نیستند. در ضمن این را هم باید بدانید که وبسایت در بعضی اوقات هم به جنسیت توجهی ندارد. در این صورت شما نگران نباشید قطعا همزاد شما دردنیا وجود دارد ولی تا الآن در سایت ثبت نام نکرده است.

همزاد در قرآن

در متون دینی و قرآن از همزاد چیزی ذکر نشده است اما به جن و وجودش در دنیا اشاره شده است و اینکه جنیان مومن در تسخیر امامان و پیامبران بوده اند و جنیان کافر در اختیار کسانی که در زمین ولایت دارند قرار گرفته است.

خطرات احضار همزاد

هیچ وقت همزادتان را به انجام کار ناپسندی محبور نکنید یا اینکه خودتان کار نا پسندی نکنید، البته اگر قصد انجام کار نا پسندی داشتید او شما را از انجام کار منع میکند ولی اگر با وجود این شرایط دست به انجام دادن کار بزنید همزاد به شما ضرری میزند که به هیچ عنوان قابل جبران نباشد.

آیا همزاد وجود دارد؟

در مورد همزاد در دنیای جنیان هنوز کشی رازی را در این باره فاش نکرده است اما درباره همزاد در این دنیا، این مسئله کاملا واقعی است و همزاد شما همین الپۀن در یک جایی از این دنیای شگفت انگیز در حال ادامه حیاتش است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 54
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 117
تعداد کل بازدیدها: 77887

نظرات کاربران

*