چگونه نرم افزار اسکایپ Skype را نصب و راه اندازی کنیم؟ نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار اسکایپ

چگونه نرم افزار اسکایپ Skype را نصب و راه اندازی کنیم؟  نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار اسکایپ

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد برای تماس ویدئویی از طریق اینترنت یا با شماره تلفن نرم افزار اسکایپ(Skype) است که به منظور استفاده از آن شما می بایست این نرم افزار را در کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود نصب کنید و پس از ثبت نام و باز کردن حساب کاربری در این نرم افزار می توانید با آن تماس صوتی یا تماس تصویری برقرار کنید. در این نوشته نحوه نصب، ثبت نام و باز کردن حساب کاربری در نرم افزار اسکایپ آموزش داده می شود.

برای نصب و راه اندازی نرم افزار اسکایپ ابتدا باید آن را در کامپیوتر خود داشته باشید که ساده ترین راه بدست آوردن نرم افزار اسکایپ دانلود آن از وبسایت خود شرکت است که گزینه های مختلفی از نرم افزار اسکایپ یعنی تبلت، کامپیوتر و موبایل را می توانید از آن دانلود کنید. بدین منظور می توانید لینک دانلود نرم افزار اسکایپ را در زیر کلیک کنید:

https://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/

پس از دانلود حال می بایست نرم افزار اسکایپ را نصب کنید. لازم به ذکر است که نصب اسکایپ مانند نصب دیگر نرم افزار ها در ویندوز، موبایل یا تبلت است که مراحل انتخاب زبان، پذیرفتن توافقنامه(I agree) و انتخاب یک درایو برای نصب نرم افزار است.

پس از نصب و اجرا شدن نرم افزار اسکایپ صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که در آن شما یا باید نام حساب کاربری اسکایپ و رمز را وارد کنید و یا اگر نام کاربری ندارید، یک نام کاربری اسکایپ جدید برای خود بسازید. بدین منظور باید روی گزینه Don’t have a Skype name کلیک کرده تا وارد صفحه ثبت نام شوید. در صفحه ثبت نام حساب کاربری اسکایپ همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از شما مشخصاتی مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور، ایمیل، یک نام کاربری برای اسکایپ و تکرار رمز عبور(password) و ایمیل شما را می خواهد.

 چگونه نرم افزار اسکایپ Skype را نصب و راه اندازی کنیم؟  نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار اسکایپ

بعد از اینکه این موارد را ثبت کردید، روی هرکدام از کادرها تیک سبز رنگ خورده می شود و سپس با کلیک روی دکمه I agree وارد صفحه ای می شوید که گزینه های مربوط به ثبت نام شهر، تاریخ تولد و شماره تلفن را باید وارد کنید که از میان آنها گزینه تاریخ تولد و شماره تلفن را می توانید وارد نکنید.

بعد از وارد کردن این اطلاعات، ثبت نام حساب کاربری اسکایپ شما کامل می شود و شما مانند بسیاری از دیگر نرم افزارهای پیام رسان یا تماس صوتی می توانید مخاطبان جدید را وارد کنید یا اگر نسخه موبایل اسکایپ را استفاده می کنید، می توانید لیست مخاطبان خود را به اسکایپ اضافه کنید و از طریق اتصال اینترنت با آنها تماس ویدئویی/تماس تصویری برقرار کنید.

حال می توانید از اسکایپ خود استفاده کنید که در مطلب فیلم آموزشی: چگونه با اسکایپ تماس تصویری بگیریم؟ نحوه برقراری تماس تصویری و ویدئویی با اسکایپ(Skype) در این خصوص توضیح داده می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 848
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)