چگونه ناز دختر را بخریم | چگونه ناز دختر را بکشیم | چطوری ناز بکشیم

چگونه ناز دختر را بخریم | چگونه ناز دختر را بکشیم | چطوری ناز بکشیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/04/13

همانطور که بسیاری از ما می دانیم، خانم ها و دخترها به لحاظ ذاتی ناز و کرشمه ای در رفتارهایشان است و در طرف مقابل مردان نیز باید ناز دخترها را بخرند. در این مطلب نکاتی در خصوص نحوه ناز کشیدن دخترها با توجه به ویژگی های روانشناسی و رفتاری آنها آورده می شود.

 

چجوری ناز بکشیم چگونه ناز یک دختر را بکشیم |  چگونه ناز بکشیم

نکته اول اینکه ناز کردن دخترها ناشی از نیاز آنها به محبت، تحت حمایت قرار گرفتن و مورد توجه بودن است و این نیازمند این مسئله است که آنان بتوانند به فرد دیگری که می تواند همسرشان باشند، اعتماد و تکیه کنند.بنابراین مردان برای ناز خریدن دختران باید سعی کنند که ابتدا حس اعتماد آنها را به خود جلب کنند.

زمانیکه حس اعتماد دختر به پسر جلب شد، سبب می شود که دختر بخواهد برای پسر ناز کند. این ناز کردن همانطور که ذکر شد ناشی از نیاز به محبت و مورد توجه بودن است. بنابراین مرد باید در این حالت با رفتار و کلام محبت آمیز توجه زن را به خود جلب کند و به اصطلاح ناز زن را بخرد. استفاده از کلمات محبت آمیز و عاشقانه بدین منظور می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

از طرف دیگر دخترها پس از اینکه توجه جنس مخالف خود را جلب کردند، تمایل دارند که با او درد دل یا گفتگو کنند. مردان/پسران باید به یاد داشته باشند که زنان بیش از مردان نیازمند ابراز احساسات چه بصورت رفتاری یعنی با رفتارهایی مانند خندیدن یا گریه کردن یا بصورت کلامی یعنی بصورتی مانند درد دل کردن هستند. بنابراین در این زمان است که شما باید ناز دختر را با گوش کردن به درد دلهایش بخرید. بهتر است حتی اگر همسر/زن شما بسیار هم پر حرف است و زیاد درد دل می کند، کامل و خوب به گوش دهید، زیرا در این صورت است که می توانید ناز زن را بخرید و محبت او را جلب کنید.

 

ناز کشیدن دختر | ناز خریدن دختر 

تعریف و تمجید از دختر بویژه بیان اخلاق و رفتارهای خوب او راه خوبی برای ناز خریدن دختران می باشد. سعی کنید که با بیان ترجیحا تلویحی از رفتارها و اخلاق های خوب همسرتان تعریف کنید.

شوخی کردن، خواندن شعر برای زن نیز دیگر روش ناز خریدن زن می باشد. همانطور که ذکر شد زنان به لحاظ روحیه لطیف و حساسی که دارند و می خواهند مورد توجه و محبت قرار بگیرند، نسبت به برخی الفاظ مانند اشعار زیبا که توصیفات زیبایی دارد، حس خوبی داشته و موجب جلب توجه شان به مرد می شود. شوخی های مناسب و درخور زنان نیز دیگر روش ناز خریدن دختران است.

 

نحوه ناز کشیدن | چطوری ناز عشقمو بکشم

نکته دیگری است که باید همیشه حال همسر خود را جویا شوید. توجه کنید که زنان در مواقعی ممکن است بیش از مواقع دیگر نیاز به ناز کشیدن دارند زیرا در این مواقع حالشان خوب نیست. بیماری ها، عادات ماهیانه یا مشکلاتی در محیط کار که سبب ناراحتی آنها شده است، مواقعی هستند که زنان بیش از مواقع دیگر نیاز به ناز خریدن دارند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.5
مجموع آرا: 108

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 873
تعداد کل نظرات : 458
تعداد کل آرا: 4427
تعداد کل بازدیدها: 1960250

نظرات کاربران

*