چگونه می توان پرده بکارت را ترمیم و بازسازی کرد؟

چگونه می توان پرده بکارت را ترمیم و بازسازی کرد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/03/15

پرده بکارت در خیلی از فرهنگ ها و کشورها بسیار مهم است، و دلیلی بر پاکی و نجابت دختر محسوب می شود، از این رو، برخی از زنان که به علل مختلف پرده بکارت خود را از دست می دهند، به دنبال بازسازی و ترمیم آن هستند، که معمولا پزشک متخصص زنان این کار را می توان انجام دهد، از این رو، در ایم مطلب به سوالاتی در مورد امکان بازسازی و ترمیم پرده بکارت پاسخ داده می شود.

گاهی به علل مختلف دختران پرده بکارت خود را از دست می دهند، به همین دلیل به این فکر می کنند، که چگونه می توانند پرده بکارت خود را بازسازی و ترمیم کنند، اما باید بندانید که چه کسانی می توانند پرده بکرات خود را بازسازی و ترمیم کنند و چه کسانی نمی توانند. در ادامه به این سوالات پاسخ داده می شود.

1- اگر دختری به صورت طولانی مدت رابطه جنسی نداشته است، احتمال دارد مجددا پرده بکارت بازسازی و ترمیم شود؟

خیر، این به صورت عملی امکان پذیر نمی باشد، دختری که پرده بکارت خود را از دست داد، دیگر هیچ وقت باکره نخواهد شد، حتی بعدا چند سال رابطه جنسی هم نداشته باشد.

2- آیا امکان دارد پرده بکارت را دوبار ترمیم و بازسازی کرد؟

بله، ممکن می باشد، پرده بکارت را می تواند گفت که بسیاری از پزشکان زنان می توانند ترمیم و بازسازی کنند، در عالم پزشکی اسم این کار ترمیم پرده بکارت (Hymenorrhaphy) گفته می شود

3- بازسازی پرده بکارت برای چه کسانی لازم می باشد؟

در اکثر موارد کسانی که برای باز سازی پرده بکارت به دکتر رجوع می کنند، دلیل دینی و یا فرهنگی دارند. در برخی از کشورها، در شب اول ازدواج، اگر مرد در مورد بودن و یا نبودن پرده بکارت دچار شک و تردید شود، زندگی زن با خطر مواجه می شود. در چنین شرایطی اطرافیان توجهی به این نمی کنند که پرده بکارت دختر ممکن است در حال وزش کردن و ... پاره شده باشد. گاهی هم زنانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند برای بازسازی و ترمیم پرده بکارت مراجعه می کنند که انها هیچ گناهی ندارند، دلایل زیادی وجود دارد که زنان دوست دارند پرده بکارت خود را ترمیم کنند.

4- بازسازی پرده بکارت برای چه کسانی ممنوع می باشد؟

هیچ امکان وجود ندارد که پرده بکارات را به صورت کامل دوباره احیا نمود. اما بی توجه به این، دختران قبل از انجام عمل باید یکسری معایناتی را انجام دهند، به ویژه معاینه نمونه بافت های واژن و دهانه رحم که اگر در دهانه رحم نشان از التهاب داشه باشد، ترمیم و باز سازی پرده بکارت تا زمان درمان التهاب به تاخیر می افتد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 72
تعداد کل آرا: 3059
تعداد کل بازدیدها: 302974

نظرات کاربران

*