چگونه می توان سیگار را ترک کرد؟ روش گیاهی ترک سیگار

چگونه می توان سیگار را ترک کرد؟ روش گیاهی ترک سیگار
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/28

خیلی از کسانی که سیگار می کشند، دوست دارند آن را ترک کنند، ولی نمی توانند، چند روزی سیگار را کنار می گذارند و دوباره رو به سیگار کشیدن می آورند، و برخی دیگر از سیگار الکترونیکی و ... برای ترک سیگار استفاده می کنند، که می تواند عوراض جانبی در پری داشته، باشد. از این رو، در این مطلب روش ساده ترک سیگار با استفاده از این مخلوط خاص را به شما معرفی می کنیم.

سیگار مضرات زیادی دارد، و برای سلامتی انسان مضر می باشد، علاوه بر این کسانی که سیگار می کشند در بین مردم هم وجه مثبتی ندارند و معمولا مردم به انها نگاه خوب ندارد که این هم موجب خود فرد سیگاری می شود و هم اطرافیان را اذیت می کند، به همین دلیل خیلی از افرادی که سیگاری هستند، بارها بارها از تمایل خود برای ترک سیگار صحبت می کنند، و می گویند که می خواهند سیگار را ترک کنند ولی نمی توانند، چرا که سیگار به علت داشتن نیکوتین در ترکیبات خود اعتیاد آور می باشد و ترک کردن ان کار راحتی نیست. ترک سیگار به صورت طبیعی نیاز به اراده ای محکم و قوی دارد. از این رو برخی از افراد که می خواهند سیگار را ترک کنند از سیگارهای الکترونیکی و ... استفاده می کنند در حالی که این گونه وسایل می تواند مضرات زیادی داشته باشد و استفاده از ان شاید مناسب هم نباشید. اما با استفاده از مخلوط و با ترکیبات بی ضرر هم می توان سیگار را ترک نمود. اگر می خواهید سیگار را ترک کنید، می توانید از مخلوط زیر استفاده نماید. یک قطره از این مخلوط به شما کمک می کند از سیگار کشیدن رها شوید.

سیگار از دیدگاه سلامتی بسیار زیان آور می باشد، و برای انسان مضر است. شما با این مخلوط می توانید به راحتی سیگار کشیدن را ترک کنید.

مواد مورد نیاز برای تهیه مخلوط:

1- به مقدار یک قاشق سوپ خوری، عرق بابونه؛

2- به مقدار یک قاشق سوپ خوری روغن جوز هندی؛

3- به مقدار یک و نیم قاشق سوپ خوری روغن زیتون؛

4- به مقدار یک قاشق سوپ خوری روغن جوجوبا (jojoba)؛

5- به اندازه یک قاشق چای خوری آب لیمو و آب گریپ فروت؛

همه این مواد گفته شده را، در یک ظرف شیشه ای بریزید و خوب به هم بزنید. موقعی که می خواهید و یا تمایل به کشیدن سیگار دارید، از آن بر روی یک تکه پنبه، چند قطره بریزید و آن را بو کنید. بوی این مخلوط حس سیگار کشیدن در شما را از بین می برد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 71
تعداد کل آرا: 3053
تعداد کل بازدیدها: 299005

نظرات کاربران

*