چگونه می توان به وسیله آرایش خستگی صورت را مخفی کرد | برخی از اسرار آرایش کردن در خانم ها

چگونه می توان به وسیله آرایش خستگی صورت را مخفی کرد | برخی از اسرار آرایش کردن در خانم ها
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/12/02

در زمان خستگی اولین آثار و نشانه های آن در صورت خانم ها ظاهر می شود، صورت پژمرده و بی حال به نظر می رسد و موجب می گردد که احساس ناخوشایندی به خانم ها دست دهد. برای اینکه بتوانید نشانه ها و علائم خستگی را از روی صورت خود پاک کنید، می توانید به روش های گفته شده در این مقاله عمل نماید.

اکثر خانم ها تلاش می کنند که خستگی خود را مخفی کنند و برای این منظور می توانید از آرایش استفاده کنید.

برخی از اسرار آرایش کردن در زمان خستگی عبارتند از:

- در زمانی که چشم ها خسته و زیر چشم کبود به نظر می شود، در چنین شرایطی می توانند به مقدار بسیار کم و از رژ لب های کم حال و کم مایه استفاده کنید.

- برای آرایش کردن صبح، از رنگ های سیاه، خاکستری و قهوه ای استفاده نکنید. این رنگ ها شما را خسته نشان می دهند. برای آرایش صبح بیشتر از  رنگ های صورتی و بنفش استفاده کنید. بهترین کاری که می‌توان در هنگام خستگی صورت انجام داد، پرهیز از آرایش بیش از حد چشمان است. زمانی که قصد شما پنهان نمودن پف و سیاهی دور چشم است، آرایش تیره چشم اصلا گزینه مناسبی نیست.

- اگر می خواهید صورتتان را تمیز کرده و سپس آن را آرایش کنید، می توانید برای این منظور از رنگ سرخ هلویی استفاده کنید. یک رژگونه هلویی رنگ کرمی می‌تواند کمی به‌صورت طراوت ببخشد و کاری کند که حلقه‌های سیاه زیر چشم کمتر جلب ‌توجه کنند.

 - در استفاده از کرم های شب محتاط باشید. اگر به شیوه درست از این کرم ها، استفاده نکنید، نتایج بر عکس می گذارد. اگر پوستتان به این کرم ها حساس می باشد، می توانید این کرم ها را با کرم های مرطوب کنند و یا ژل های مخصوص عوض کنید.

- بهترین راه برای از بین بردن کبودی زیر چشم استفاده از مدادهای رنگی می باشد. کرم هایی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوستتان باشد و با مداد آرایش را تکمیل کنید. سعی کنید نحوه آرایش چشمان‌تان طبیعی جلوه کند. از فر مژه‌ استفاده کرده و مقدار زیادی ریمل به مژه‌های فوقانی خود بزنید. (تنها و تنها به مژه‌های فوقانی) با این کار، چشمان شما درشت‌تر، شاداب‌تر و بازتر به‌نظر می‌رسند.

- بعد از یک روز خسته‌ کننده یا یک شب بی ‌خوابی اولین چیزی که سراغ ‌مان می ‌آید، هاله‌ های تیره زیر چشم‌ هاست، كه برای محو کردن این حالت به چیزی که نیاز دارید، یک پودر مات است. پودری که تقریبا هم‌رنگ پوست خودتان باشد، نه‌ تنها باعث پایداری بیشتر کانسیلر می‌شود، بلکه مانع براقی این قسمت نیز می‌شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 83
تعداد کل آرا: 3140
تعداد کل بازدیدها: 423584

نظرات کاربران

*