چگونه می توان به روش طبیعی موهای سفید شده خود را رنگ کرد؟ روش های رنگ کردن مو سفید شده

چگونه می توان به روش طبیعی موهای سفید شده خود را رنگ کرد؟ روش های رنگ کردن مو سفید شده

با بالا رفتن سن و سال انسان، موها هم شروع به تغییر رنگ می کنند و آرام آرام به رنگ سفید در می آیند، داشتن موی سفید در سر می توان مایع ناراحتی و یا خجالت انسان شود، و اساسا خیلی از داشتن موی سیاه در سر خود خشنود نیستند، برای همین به رنگ های شیمیایی رنگ مو پناه می برند که این رنگ ها ممکن است دارای عوارضی باشد و هم به مو و هم به پوست سر آسیب بزند، اگر شما می خواهید از آسیب این رنگ ها به دور باشید، بهترین راه رنگ کردن مو به روش طبیعی می باشد، که در این مطلب خدمتتان توضیح داده می شود.

بعد از گذشت سنی خاص در انسان، موها شروع به سفید شدن می کنند، اگر چه به وجود آمدن موهای سفید طبیعی می باشد، اما بسیار از مردم، برای از بین بردن رنگ های سفید به سالن های آرایشی مراجعه می کنند و یا با خرید رنگ مو در منزل موهای خود را رنگ می کنند. که در عرض بیست دقیقه موها به رنگ های شیمیایی رنگ می شوند، این روش شاید خوشایند خیلی ها نباشد و یا سازگار با مو و پوست برخی از مردم نباشید، به همین دلیل روش طبیعی شاید بهتر باشد. که می توان با آن موهای سفید خود را به روش طبیعی رنگ کرد. برای رنگ کردن طبیعی موی سفید لازم است، مخلوط گفته شده را تهیه کنید.

مواد لازم برای رنگ کردن طبیعی مو

1- به مقدار شش عدد مغز گردوی کوبیده شده اما تازه و خیس باشد؛

2- سه عدد پوست پیاز قرمز؛

3- به اندازه یک مشت برگ بو؛

4- یک عدد پوست سیب قرمز؛

5- به مقدار یک قاشق غذاخوری چای سیاه؛

6- به اندازه یک قاشق چای خوری گل میخک؛

7- به مقدار یک و نیم لیتر آب؛

طریقه درست کردن مخلوط

گردو، پوست پیاز قرمز، برگ بو، پوست سیب قرمز، چای سیاه و گل میخک را به یک و نیم لیتر آب اضافه کنید، و سپس به مدت 10 دقیقه بگذارید بجوشد، و مانند چای دم کنید، این مخلوط را هر روز بر ریشه موهای خود بمالید.

این مخلوط هم برای تغذیه موها مفید است و هم رنگ آنها را سیاه می کند.

اما لازم است توجه داشته باشید که این مخلوط برای زنانی که دارای موهای بلوند می باشند، خوب نیست. و همچنین لازم است این مخلوط برای سه روز استفاده شود و بعد از سه روز باقی مانده مخلوط دور ریخته شده و دوباره مخلوط جدید تهیه شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 248
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)