چگونه می توانیم لب های زیبا و پر داشته باشیم؟

چگونه می توانیم لب های زیبا و پر داشته باشیم؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/18

لب نقش بسیار مهمی در زیبایی و ترکیب مناسب چهره دارد، از این رو، بسیار از خانم ها برای داشتن لب های زیبا و برجسته به عمل جراحی و یا پروتز لب روی می آورند، در حالی که به روش های خانگی و طبیعی هم می تواند لب های زیبا و برجسته ای داشت، و از طرف دیگر از هزینه زیاد و خطرات عمل جراحی و ... دور بود، و به تزریق و یا استفاده از مواد شیمیایی روی نیاورد. علاوه بر این، احتمال دارد، به صورت غیر طبیعی به به نظر آیند، لذا همیشه استفاده از مواد طبیعی، ارزانتر و سریعتر و مفیدتر خواهد بود. از این رو، برای داشتن لب های برجسته و توپر توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه نماید.

هر زنی دوست دارد صاحب لب های زیبا و تو پر باشد، برای داشتن چنین لب هایی نیاز نیست که عمل جراحی کنید، با استفاده از روش های طبیعی هم می توانید لب های درشت و تو پر داشته باشید.

طریقه داشتن لب های زیبا و تو پر:

- برای داشتن لب های پر و زیبا آنها را با یک مسوالک خشک به صورت آرام و نرم ماساژ دهید. این می تواند پوست های مرده بر روی لب های شما را از بین ببرد، در عین حال، این روش گردش خون را در لب تنظیم می کند، و موجب می شود که شما لب های برجسته و صافی داشته باشید.

- خط لب یکی از روش هایی است که موجب درشت دیده شدن لب ها می شود، خطی لبی که به رنگ لبتان می آید را انتخاب کنید، و دور لبه های خود را با ظرافت با آن مشخص کنید. برای این کار، ابتدا بالاتر از کمان لبتان مقدار کمی سایه ی سفید بزنید. سپس کمی بالاتر از خط طبیعی لبتان خط لب بکشید. هنگام انتخاب خط لب برای خودتان نیز، اطمینان پیدا کنید که رنگی یکسان با رنگ طبیعی لبتان، یا کمی پر‌رنگ تر انتخاب کرده اید.

- برای داشتن لب های زیبا و تو پر که طبیعی به نظر برسند، می توانید از اسانس های روغن هم استفاده کنید، به ویژه روغن نعناع، موجب می شود که لب هایتان برجسته، صورتی، و تو پر دیده شوند. کافیست دو قطره روغن نعناع را به یک قاشق وازلین اضافه کرده و برای چند دقیقه روی لب ها قرار دهید تا تاثیر آن را مشاهده کنید. باید این کار را بطور منظم و متناوب انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

- استفاده از رژ لب های تند همیشه لب هایتان را نازک نشان می دهد، به همین دلیل از رنگ های روشن، استفاده کنید، رنگ رژ لب را یک یا دو مورد انتخاب کنید، که خیلی بیشتر لب هایتان را پر نشان خواهد داد.

- استفاده از رژ لب های رنگ مات، می توان به برجسته و تو پر دیدن شدن لب ها کمک نماید.

برای داشتن لب های زیبا و برجسته ابتدا سعی کنید، نوع لب خود را بدانید، که آیا لب نازک، لب قلوه ای، لب پهن، لب بی شکل و ... هستید، در صورتی که نوع لب خود را بدانید بهتر می توانید با آرایش آنرا به فرم دلخواه تبدیل کنید وجود انواع لوازم آرایشی این امکان را به شما می دهد تا لب را به فرم دلخواهتان در اورید. مهم استفاده از یک تکنیک درست برای این کار است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 3000
تعداد کل بازدیدها: 277108

نظرات کاربران

*