چگونه می توانیم خودمان و نزدیکانمان را به خوبی بشناسیم؟ تست روانشناسی

چگونه می توانیم خودمان و نزدیکانمان را به خوبی بشناسیم؟ تست روانشناسی

گاهی نیاز است که با انجام تست های روانشناسی از خودمان و کسانی که در اطراف ما هستند، سناخت کاملی به دست اوریم، برای این کار تست های مختلفی وجود دارد، ولی در این مطلب تستی را به شما معرفی می کنیم که تنها با صرف یک دقیقه زمان شما می توانید به نتیجه برسید. برای شناخت خود و اطرافیانتان می توانید طبق دستور العمل زیر این تست را انجام دهید.

این تست را یک روانشناس انگلیسی آماده کرده است. با کمک این تست شما در مدت یک دقیقه هم خودتان و هم نزدیکانتان را، در مورد وضعیت احساسی و عاطفی انها خواهید شناخت.

در تصویر خود را پیدا کنید، وضعیت الان شما شبیه کدام انسان روی تصویر می باشد؟

- اگر شما، انسان های شماره 1، 3، 6 و یا 7 را انتخاب کرده اید. می توان گفت که، شما همیشه اهداف خود را می دانید، و از هیچ مانعی بر سر راه خود نمی ترسید، و به سمت این هدف و مقصد حرکت می کنید.

- اما اگر شما انسان های شماره 2، 11، 12، 18، و یا 19 را انتخاب کرده اید. می توان گفت که شما انسانی بسیار مهربان، صمیمی هستید و دوستان خوبی دارید، و هر زمانی آماده کمک کردن به دوستان خود می باشید.

- اگر شما انسان شماره 4 را انتخاب کرده اید، می توان گفت که شما، بهتر از هر کسی می دانید که از زندگی چه می خواهید، و تلاش می کنید برای رسیدن به موفقیت اسان ترین و راحت ترین راه ها را انتخاب کنید.

- اگر شما انسان شماره 5 را انتخاب کرده اید، یعنی اینکه شما زود خسته می شوید، ضعیف و بی حال می باشید. دچار افسردگی می شوید، زود رنج می باشید، قهر می کنید. و بلد نیستید که در زندگی چگونه مبارزه کنید.

- اگر شما انسان شماره 9 انتخاب کرده اید، یعنی این که شما انسان شادی هستید و خوش گذرانی های مختلف را دوست دارید.

- اگر شما انسان شماره 13 و یا 21 را انتخاب کرده اید، یعنی شما تمایلی به داشتن روابط صمیمی با دیگران ندارد، اینگونه افراد را زود به زود ناراحتی ها داخلی اذیت می کند.

- انسان شماره 18، فردی است که در دنیای خودش زندگی می کند، تفکر کردن، و فهمیدن را دوست دارد.

- انسان های شماره 10 و یا 15 اگر انتخاب کرده اید، یعنی اینکه شما از زندگی خود نسبتا رضایت دارید، زندگی شما را راضی می کند.

- اگر انسان شماره 14 را انتخاب کرده اید، یعنی اینکه شما طبابت کردن را دوست دارید، در شما ویژگی های رهبری وجود دارد.

- اگر انسان شماره 16 را انتخاب کرده اید، یعنی اینکه شما دوست دارید از دیگران حمایت کنید، ولی با این حال از آن خسته می شوید.

- ولی اگر شما انسان شماره 17 را انتخاب کرده اید این بدین معناست که، دوست دارید شما مورد حمایت قرار گیرد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 44
تعداد کل آرا: 2882
تعداد کل بازدیدها: 219766
چگونه می توانیم خودمان و نزدیکانمان را به خوبی بشناسیم؟ تست روانشناسی
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3
loading...


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)