چگونه لباس مشکی را بشوییم که بور نشود | نکات شستن لباس مشکی | چه کنیم رنگ لباس مشکی نرود

چگونه لباس مشکی را بشوییم که بور نشود | نکات شستن لباس مشکی | چه کنیم رنگ لباس مشکی نرود
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/11

لباس مشکی یکی از مهمترین لباس های مورد نیاز ما ایرانی هاست و بدان بسیار نیاز داریم و برای شستن آن اولین موضوعی که به ذهن ما می رسد این است که چه کنیم تا لباس مشکی بور نشده و رنگ خود را حفظ کند. چه کنیم که لباس مشکی که می شوریم بور نشود. در این مقاله شیوه هایی را به شما آموزش می دهیم که بدون داشتن دغدغه به شستن لباس مشکی خود بپردازید.

با چگانه همراه شوید تا بخوانید چگونه لباس مشکی را بشوییم که بور نشود و نکات شستن لباس مشکی و چه کنیم رنگ لباس مشکی نرود.

 

لباس های مشکی خود را با دست بشویید
اولین نکته ای که به شما در مورد شستن لباس های مشکی می تواند گفت این است که بهترین کار برای لباس های مشکی این است که آن ها را با دست بشویید و حدالامکان از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. تشتی حاوی یک فنجان سرکه سفید و مایع شست و شوی و آب سرد را حاضر کنید. لباس مشکی خود را قبل از شستن به مدت نیم ساعت درون آن خیس کنید. در شستن حواستان باشد که با اختیاط کامل آن را بشویید تا آسیبی بدان نرسد.

از آب نمک کمک بگیرید
لباس مشکی مهمترین وجه آن این است که رنگش ثابت بماند. برای اینکه بور نشود و رنگش ثابت بماند بهتر است که ظرفی حاوی آب و نمک را فراهم نمایید و مدتی آن را داخل آن گذاشته و بشویید.

از مایع لباسشویی مخصوص لباس های مشکی استفاده کنید
امروزه دیگر نگران شستن لباس های مشکی خود نباشید. با افزایش روزافزون تکنولوژی مایع لباسشویی وارد بازار شده است که مخصوص لباس های مشکی است و رنگ لباس های شما را از بین نمی برند. اما برای استفاده از مایع لباسوشی مخصوص لباس های مشکی نیز باید نکاتی را رعایت کنید.

نکاتی برای استفاده از مایع لباسشویی مخصوص لباس مشکی:
اول اینکه سعی کنید برای شستن لباس های مشکی از آب سرد استفاده کنید. آب سرد، رنگ لباس را ثابت نگه می دارد و عمر آن را طولانی می کند
همچنین به جای استفاده از پودرها یا صابون های شوینده از شامپو استفاده کنید تا ثبات رنگ لباستان بیشتر کمک کند و از ماندن آثار سفید روی آن نیز جلوگیری شود.
جنسی انتخاب کنید که بتوانید پس از شستن آن به راحتی اتو کنید.
اگر می خواهید لباس مشکی را در هوایآزاد خشک کنید مراقب باشید به هیچ عنوان لباس های مشکی خود را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 124
تعداد کل بازدیدها: 61234

نظرات کاربران

*