چگونه قبوض خود را اینترنتی پرداخت کنیم؟

چگونه قبوض خود را اینترنتی پرداخت کنیم؟

در دنیای امروز زمان مهم‌ترین فاکتوری است که تمامی زندگی ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. بیشتر مردم از نداشتن وقت سخن می‌گویند و به دنبال کم نمودن فعالیت‌های خود هستند.

پرداخت اینترنتی قبوض آب، برق، گاز و تلفن به شما کمک می‌کند که از صف‌های طولانی بانک‌ها خلاص شوید. تنها با صرف چند دقیقه می‌توانید تمامی قبوض خود را از طریق درگاه‌های اینترنت پرداخت کنید.

پرداخت قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن و ... به صورت اینترنتی و آنلاین

وب‌سایت نت‌شهر این امکان را برای شما فراهم نموده تا بتوانید تمامی قبوض خود اعم از آب، برق، گاز و تلفن را از طریق اینترنت پرداخت ‌نموده و زمان بسیار زیادی را صرفه‌جویی کنید، پس با ما همراه شوید.

موارد موردنیاز برای پرداخت اینترنتی قبوض

حساب بانکی با کارت عابر بانک

 رمز دوم یا همان رمز اینترنتی

رمز CVV2 ، کدی 3 یا 4 رقمی بوده که بر روی کارت عابر بانک نوشته شده است

تاریخ انقضای کارت

روش پرداخت اینترنتی قبوض از طریق وب‌سایت نت شهر

وب‌سایت نت شهر را به آدرس www.NetShahr.com بازکنید. در منوی بالایی این پورتال گزینه شارژ همراه و پرداخت قبوض را انتخاب کنید.

چگونه قبوض خود را اینترنتی پرداخت کنیم؟

همان‌طور که در این صفحه مشاهده می‌کنید، محل ثبت‌نام اولیه در قسمت سمت چپ وجود دارد. ثبت‌نام در این سایت کاملاً اختیاری است. اما برای پیگیری‌های بهتر به‌صورت آنلاین و داشتن آرشیوی از تمامی قبوض پرداختی خود با کدهای پیگیری و مبالغ آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم حتماً در این سایت ثبت نام کنید.

در قسمت بالایی صفحه، گزینه پرداخت قبوض را انتخاب نمایید.

چگونه قبوض خود را اینترنتی پرداخت کنیم؟

در قسمت پرداخت قبض دو گزینه ستاره‌دار وجود دارد که الزاماً باید پر شود. به قبض خود نگاه کنید و دو شماره شناسه قبض و شناسه پرداخت را در جای خالی وارد کنید. (با وارد نمودن شماره همراه و ایمیل خود اطلاعات قبض پرداختی به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.)

به‌محض وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت و زدن گزینه پرداخت اطلاعات قبض شما ظاهر می‌شود.

در این بخش مشخصات قبض نشان می‌دهد که این قبض از چه نوعی (آب، برق، گاز و تلفن) و مبلغ آن چقدر بوده تا مطمئن شوید قبض را به درستی پرداخت می‌کنید.

پس از اطمینان حاصل کردن از اطلاعات قبض پرداختی خود از طریق یکی از درگاه‌های موجود وارد اطلاعات عابر بانک خود شوید. تصویر زیر را به‌دقت نگاه کنید.

چگونه قبوض خود را اینترنتی پرداخت کنیم؟

پنج گزینه اصلی در این مرحله باید وارد شوند. شماره کارت خود را وارد نمایید و به ترتیب اطلاعاتی نظیر رمز اینترنتی کارت، CVV2، تاریخ انقضای کارت و حروف تصویر (کد امنیتی) را پرکنید و نهایتاً گزینه پرداخت را بفشارید.

به همین سادگی پرداخت قبض شما انجام‌شده و کد پیگیری پرداختی را همان لحظه در صفحه نمایش مشاهده می‌کنید و کلیه اطلاعات پرداختی قبض به شماره همراه شما پیامک و به ایمیل شما ارسال شده‌است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 675
تعداد کل نظرات : 156
تعداد کل آرا: 2057
تعداد کل بازدیدها: 399561


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)