چگونه فشار خون را کاهش دهیم | روش های موثر برای کاهش فشار خون | روش کاهش فشار خون در خانه

چگونه فشار خون را کاهش دهیم |  روش های موثر برای کاهش فشار خون | روش کاهش فشار خون در خانه

در این بخش ما به شما روشی برای کاهش فشار خون در مردان را آموزش می دهیم و راهکاری جالب برای کاهش فشار خون در مردان در این مطلب تهیه شده بخوانید.

چگونه فشار خون را کاهش دهیم

مطالعات نشان داده است که سونا می تواند نق موثری در کاهش ابتلا به فشار خون بالا و در مان آن داشته باشد. محققان فنلاندی با تکیه بر نتایج مطالعات خود دریافتند مردهایی که طی یک هفته 4 بار به سونا می روند خطر ابت لا به فشار خون بالا را تا 46 در صد کاهش می دهند. کار شناسان بهداشتی معمولا به افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند توصیه می کنند ورزش کنند و از یک رژیم غذای سالم پیروی کنند پژوهش های جدید نشان داده است سونا میتواند نقش موثری در کاهش ابتلا به فشار خون بالا ایفا کند بر اساس شواهد حاصل از مطلعات سونا می تواند خطر بیماری قلبی که قاتل پیشرو در جهان است را کاهش دهد.

چگونه فشار خون را کاهش دهیم |  روش های موثر برای کاهش فشار خون | روش کاهش فشار خون در خانه

 روش های موثر برای کاهش فشار خون

کشورهای با جمعیت بالا از جمله چین و هند و ایالات متحده و روسیه و اندونزی داری ببیشترین میزان ابتلا به فشار خون بالابین سایر کشور ها هستند وبر اساس آمار های بیش از سه ونیم میلیارد ا ز جمعیت مردم جهان در آستانه فشار خون بالا قرار دارند و در حدود 870 میلیون انسان در سراسر جهان درای بیماری فشار خون بالا هستند
محققان فنلاندی ادعا می کنند نتایج به دست آمده از این پژوهش ها می تواند کمک موثری به کاهش ابتلا به فشار خون بالا درپی آن بیماری قلبی کند محققان معتقدند سونا باعث کاهش فشار خون از طریق مکانیسم مختلف بیولورژی می شود پرفشاری خون مهمترین عامل خطر قابل پیشگیری در مرگ زود رس در سراسر جهان است .
کارشناسان بهداشتی توصیه می کند برای در امان ماندن از فشار خون بالا تنظیم رژیم غذایی انجام ورزش منظم خودداری از مصرف نمک به میزان زیاد تنفس عمیق تناسب اندام و سونا می تواند نقش موثری در حفظ سلامت افراد داشته باشد.

 

روش کاهش فشار خون در خانه

از نمک دوری کنید.

متعادل غذا بخورید و از غذا های پر چرب و حاوی مواد محرک دوری کنید.

سیگار کشیدن را متوقف کنید.

وزن کم کنید.

از الکل و مواد مخدر دوری کنید.

ریلکس باشید.

ورزش کنید.

 مدیتیشن کنید.

دوش آب گرم بگیرید.

فشار خون خود را زیر نظر داشته باشید.

با مشورت دکتر، از درمانهای طبیعی استفاده کنید.

ویتامین B مصرف کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی وبسایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 128
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 46
تعداد کل بازدیدها: 12429


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)