چگونه عکس و کلیپ Snapchat را در اندروید و آیفون ذخیزه کنیم

چگونه عکس و کلیپ Snapchat را در اندروید و آیفون ذخیزه کنیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/04

Snapchat یکی از معروف ترین برنامه های پیام رسانی است. برنامه ای خاص که با دیدن آن تصویر, نوشته هایش محو می شوند. یا پس از مدتی, یا حتی پس از مشاهده شدن توسط دیگران نوشته هایش ناپدید می شوند. تا به حال روندی که این برنامه پیش گرفته خوب بوده است. اما راه هایی برای ذخیره کردن عکس, کلیپ و موارد ثبت شده در این برنامه وجود دارد. 

تنوع برنامه ها برای ذخیره ی فایل ها ممکن است شما را سر درگم کند اما در اینجا 5 مورد از بهترین برنامه ها که از اندروید و آیفون قابلیت ذخیره دارد را به شما معرفی می کنیم.

 

Snapbox:

این برنامه اولین برنامه ی خوب برای ذخیره ی عکس و کلیپ snapchat است. با این برنامه تمام فایل های دلخواه تان برای همیشه ذخیره می شوند. هر زمان که پیامی دریافت می کنید باید Snapbox را باز کنید و با کد کاربری و رمز عبور Snapchat تان وارد شوید و فایل را ذخیره کنید. 

نسخه ی iOS  موجود است. 

 

 

2. Snapchat Saver:

این برنامه برای بسیاری از افرادی که اندروید دارند یکی از بهترین برنامه هاست. این برنامه برای ذخیزه ی پیام های دریافتی شما مناسب است که عکس و کلیپ های تصویری را ذخیره می کند. می توانید Photo stories/ Videos stories را هم ذخیره کنید. به یاد داشته باشید این نوع برنامه ها باید قبل از باز کردن برنامهی اصلی Snapchat باز شوند. 

نسخه ی اندروید موجود است. 

 

 

 

3. SnapCrack:

این برنامه عملکرد بهتری نسبت به دیگر برنامه های مشابه دارد. چرا که نه تنها می توانید فایل ها را ذخیره کنید بلکه می توانید Snaps را از گالری تصاویر تان بفرستید. 

نسخه ی iOS موجود است. 

 

چگونه عکس و کلیپ Snapchat را در اندروید و آیفون ذخیزه کنیم

4. SaveMySnaps:

این برنامه شما را قادر می سازد علاوه بر مشاهده ی Snaps آنها را دانلود کنید. فقط به یاد داشته باشید که قبل از دانلود آنها در برنامه ی اصلی Snapchat آن را باز و مشاهده نکرده باشید. 

نسخه ی اندروید موجود است.

 

5. SnapSave:

این برنامه کاملا جایگزین برنامه ی Snapchat می شود. می توانید هم پیام ها را مشاهده کنید هم ذخیره کنید و همچنین Snaps خودتان را بفرستید. 

نسخه های اندروید و iOS موجوذ است. 

 

چگونه عکس و کلیپ Snapchat را در اندروید و آیفون ذخیزه کنیم

 

6. Casper:

این برنامه کاری دیگر از سازندگان برنامه ی SaveMySnaps است. عملکرد این برنامه کامل تر است و شامل ذخیره ی snaps ها (عکس, فیلم و Stories), فرستادن Snaps, گذاشتن فیلتر و قرار دادن شکلک ها روی عکس و غیره. 

نسخه ی اندروید موجود است. 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2.5
مجموع آرا: 4

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 243
تعداد کل نظرات : 35
تعداد کل آرا: 472
تعداد کل بازدیدها: 241498

نظرات کاربران

*
B
بر ( 2019-03-24 16:11:24 )
چرا عکسا اسنپ چتم نیس!؟