چگونه عکس ها را به PDF تبدیل کنیم؟ در کامپیوتر و اندروید

چگونه عکس ها را به PDF تبدیل کنیم؟ در کامپیوتر و اندروید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/16

آیا می خواهید از اسناد و مدارک خود  نسخه ای در گوشی اندروید خود و یا کامپیوتر خود نیز داشته باشید؟ برای اینکار می توانید از اسناد و مدارک خود عکس بگیرید. اما عکس هایی که با دوربین گوشی گرفته می شوند همیشه کیفیت خوبی ندارند و شاید این عکس ها به دل شما نشیند. اما خبر خوب این است که شما می توانید عکس هایی که با گوشی خو می گیرید را به فایل PDF  تبدیل کنید. در این مطلب قصد داریم در مورد تبدیل عکس به یک فایل پی دی اف اندروید و کامپیوتر صحبت کنیم.

 

PDF Document Scanner نرم افزاری است که با استفاده از ان می توانید عکس های خود با فرمت های مختلف را به فایل PDF تبدیل کنید. این نرم افزار مخصوص سیستم عامل اندروید است. ل استفاده از این نرم افزار می توانید فایل ها را پس از تبدیل به پی دی اف، در گوشی خود ذخیره کنید و سپس آن ها را بر روی کامپیوتر خود نیز با فرمت پی دی اف اجرا و یا ویرایش شان کنید.

PDF Document Scanner یک اپلیکیشن رایگان است و بیش از 5 میلیون بار  توسط کاربران دانلود شده است.

معمولا عکس هایی که توسط دوربین گوشی گرفته می شوند، با فرمت JPG هستند اما این اپلیکیشن قابلیت تبدیل سایر فرمت ها به پی دی اف را نیز دارد.

لینک دانلود نرم افزار PDF Document Scanner

تبدیل عکس به فایل PDF در کامپیوتر

برای تبدیل عکس به فایل پی دی اف در کامپیوتر در نیز می توانید از نرم افزا  Advanced Image To  PDF Converter 5.0.1.5 استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های خود با هر فرمتی که باشند را به فایل PDF در کامپیوتر، تبدیل کنید.

فایل هایی که می توانید تبدیل کنید:

JPG به PDF
TIF به PDF
GIF به PDF
PNG به PDF
TGA به PDF
BMP به PDF
 لینک دانلود نرم افزار  Advanced Image To PDF Converter

نرم افزار تبدیل عکس به پی دی اف

 

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2.5
مجموع آرا: 6

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 824
تعداد کل آرا: 5409
تعداد کل بازدیدها: 1545930

نظرات کاربران

*