چگونه عطر را تست کنیم تا اشتباه خرید نکنیم | چگونه عطر اصل را تشخیص دهیم | بهترین روش تست عطر

چگونه عطر را تست کنیم تا اشتباه خرید نکنیم | چگونه عطر اصل را تشخیص دهیم  |  بهترین روش تست عطر
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/04

چگونه عطر اصل را تست کنیم ؟ در این مطلب ما ترفندهای برای تست  کردن عطر را به شما بیان می کنیم که زمانی برای خرید عطر به فروشگاه رفتید بتوانید بهترین عطری که دوست دارید را انتخاب کنید پس با ما  همراه باشید.


چگونه عطر را تست کنیم تا اشتباه خرید نکنیم


اگر می خواهید عطر خود را عوض کنید .به مشکل برمی خورید چون داخل فروشگاه های عطر فروشی بابوهای وعطرهای مختلفی  است و شما سردر گم می شوید  و زمانی که این بوها با هم ترکیب می شوند  دیگر از تصمیم خودتان  دچار مشکال می شوید  دوبار عطر همیشگی خود می خرید می خواهیم  روشی را به شما بگویم  در چنین  شرایطی  به مشکل برنخورید وبه راحتی بتوانید عطر مورد  نظر خود را انتخاب کنید.

وقتی  می خواهد نمونه یک عطر جدید را تست کنید مقداری از آن را  روی کاغذ های مخصوص تستر بزنید و بو کنید  سپس به جای این که  بینی تان  رابه سمت یک بطری قهوه ببرید تا بوی آن  عطر از مشام  تان  برود  ساعد دست را بوکنید وسپس به سراغ  عطر بعدی بروید.

 بهترین روش تست عطر 

پوست شما  بوی کاملا خنثی برای خودتان  دارد  بنابراین بو کردن آن  درفاصله  ببین عطر ها  هر رایحه ای که دربینی باشدرا  پراکند می کند وتشخیص دادن  عطر مختلف راآسان می کند  به همین  راحتی دیگر برای کار نیازی به بو کردن قهوه  ندارید

نکته مهم : هنگام خرید عطر باید از فروشنده ای قابل اعتماد و مطمئن خرید کنید دست فروشی که مارک های مختلف عطر را به قیمت 35 یا 40 هزار تومان می فروشد فروشنده ی مطمئنی نیست در این زمینه به تجربه ی دوستان نیز می توانید اعتماد کنید و مشورت بگیرید.

اگر عطری با نصف قیمت پیدا کردید در تقلبی نبودن آن شک نکنید. این روزها تقلبی بودن هم درجه بندی دارد حتی مارک تقلبی وجود دارد که از کارخانه ی اصلی مجوز دارد بنابراین هنگام خرید دقت کنید و ترجیحا با کسی که در این زمینه تجربه دارد برای خرید بروید به خاطر داشته باشید عطر با کیفیت خوب به قیمت ارزان فروخته نمی شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 99
تعداد کل آرا: 201
تعداد کل بازدیدها: 187889

نظرات کاربران

*