چگونه ظرروف مسی رابرق بیندازیم و تمییز کنیم؟

چگونه ظرروف مسی رابرق بیندازیم و تمییز کنیم؟

ظروف مسی سال های زیادی است که در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این ظروف خواص زیادی برای سلامتی دارند و به همین دلیل دانستن راهکارهایی برای برایق ومقاوم کردن آن ها خالی از لطف نیست. در این مقاله قصد داریم به روش های برق انداختن ظروف مسی و مقاوم تر کردن آن ها اشاره کنیم.

طرز استفاده از ظروف مسی در مقاوم ماندن و تمییز ماندن آن ها بسیار موثر است . در قسمت پایین به این موضوع پرداخته ایم که چگونه ظروف مسی را تمییز کنیم و برق بیندازیم.

با ظروف مسی با احتیاط رفتار کنید

برای این که ظروف مسی خود را بهتر نگه داری کنید و طول عمر آن ها را افزایش دهید، بهتر است از روش های ملایم شستشو برای آن ها استفاده کنید. پس از هر بار استفاده، با یک اسفنج نرم و آب ولرم ظرف مسی را خود را بشویید. هرگز ظروف مسی را درون ماشین ظرف شویی قرار دهید. اسفنج هایی که جنبه ی سایشی دارند برای این ظروف مناسب نیستند.

ظروف مسی را خالی روی حرارت قرار ندهید

ظروف مسی با سایر ظروف فلزی تفاوت دارند و نباید آن ها را بدون روغن، آب و یا غذا روی شعله ی گاز وئ حرارت قرار دهید. زیرا این کار عمر ظرف مسی شما را کاهش مکی دهد و آن را ضعیف می کند.

چگونه ظروف مسی را برق بیندازیم؟

ظروف مسی به طور طبیعی پس از مدتی استفاده کدر می شوند و این اتفاق ناگزیر است. بنابراین دائما در تلاش نباشید که آن ها را بسایید تا تمیز شوند. هرچند مدت یکبار می توانید با استفاده از تمییز کننده های طبیعی ظروف مسی خود را تمییز کنید و برق بیندازید. می توانید از ترکیب آبلیمو و جوش شیرین یا سرکه و یک اسفنج نرم ظروف مسی خود را تمییز کنید و برق بیندازید. توجه کنید که از نمک برای تمییز کردن ظروف مسی استفاده نکنید.

چگونه ظرروف مسی رابرق بیندازیم و تمییز کنیم؟

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 690
تعداد کل آرا: 4582
تعداد کل بازدیدها: 915025


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)